Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki
plusliga

terminarz

Najbliższy mecz za:
dni
:
godziny
:
minuty
:
sekundy
Kolejka 1
PSG Stal Nysa
0 - 3
Jastrzębski Węgiel
piątek, 20 października 2023 17:30
BOGDANKA LUK Lublin
3 - 0
Enea Czarni Radom
piątek, 20 października 2023 20:30
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3 - 1
PGE GiEK Skra Bełchatów
sobota, 21 października 2023 14:45
KGHM Cuprum Lubin
3 - 0
Barkom Każany Lwów
sobota, 21 października 2023 17:30
Indykpol AZS Olsztyn
3 - 1
Aluron CMC Warta Zawiercie
sobota, 21 października 2023 20:30
Asseco Resovia Rzeszów
1 - 3
Projekt Warszawa
niedziela, 22 października 2023 14:45
GKS Katowice
0 - 3
Trefl Gdańsk
niedziela, 22 października 2023 20:30
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
1 - 3
Ślepsk Malow Suwałki
poniedziałek, 23 października 2023 17:30
Kolejka 2
PGE GiEK Skra Bełchatów
3 - 2
KGHM Cuprum Lubin
wtorek, 24 października 2023 16:00
Jastrzębski Węgiel
3 - 1
Indykpol AZS Olsztyn
wtorek, 24 października 2023 18:30
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3 - 2
PSG Stal Nysa
wtorek, 24 października 2023 21:00
Enea Czarni Radom
1 - 3
Trefl Gdańsk
środa, 25 października 2023 16:00
Projekt Warszawa
3 - 0
GKS Katowice
środa, 25 października 2023 21:00
Ślepsk Malow Suwałki
0 - 3
Asseco Resovia Rzeszów
czwartek, 26 października 2023 16:00
BOGDANKA LUK Lublin
2 - 3
Barkom Każany Lwów
czwartek, 26 października 2023 18:30
Aluron CMC Warta Zawiercie
3 - 0
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
czwartek, 09 listopada 2023 20:30
Kolejka 3
PSG Stal Nysa
2 - 3
PGE GiEK Skra Bełchatów
piątek, 27 października 2023 20:30
Indykpol AZS Olsztyn
0 - 3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
sobota, 28 października 2023 14:45
Enea Czarni Radom
0 - 3
Projekt Warszawa
sobota, 28 października 2023 17:30
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
0 - 3
Jastrzębski Węgiel
sobota, 28 października 2023 20:30
Asseco Resovia Rzeszów
3 - 2
Aluron CMC Warta Zawiercie
niedziela, 29 października 2023 14:45
Barkom Każany Lwów
0 - 3
Trefl Gdańsk
niedziela, 29 października 2023 17:30
KGHM Cuprum Lubin
2 - 3
BOGDANKA LUK Lublin
niedziela, 29 października 2023 20:30
GKS Katowice
0 - 3
Ślepsk Malow Suwałki
poniedziałek, 30 października 2023 17:30
Kolejka 4
PGE GiEK Skra Bełchatów
1 - 3
BOGDANKA LUK Lublin
czwartek, 02 listopada 2023 17:30
PSG Stal Nysa
2 - 3
Indykpol AZS Olsztyn
sobota, 04 listopada 2023 14:45
Trefl Gdańsk
3 - 0
KGHM Cuprum Lubin
sobota, 04 listopada 2023 17:30
Projekt Warszawa
3 - 1
Barkom Każany Lwów
sobota, 04 listopada 2023 20:30
Ślepsk Malow Suwałki
3 - 0
Enea Czarni Radom
niedziela, 05 listopada 2023 14:45
Aluron CMC Warta Zawiercie
3 - 2
GKS Katowice
niedziela, 05 listopada 2023 17:30
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1 - 3
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
poniedziałek, 06 listopada 2023 20:30
Jastrzębski Węgiel
3 - 1
Asseco Resovia Rzeszów
środa, 08 listopada 2023 17:30
Kolejka 5
KGHM Cuprum Lubin
0 - 3
Projekt Warszawa
czwartek, 09 listopada 2023 17:30
BOGDANKA LUK Lublin
3 - 2
Trefl Gdańsk
piątek, 10 listopada 2023 20:30
Asseco Resovia Rzeszów
3 - 0
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
sobota, 11 listopada 2023 14:45
GKS Katowice
1 - 3
Jastrzębski Węgiel
sobota, 11 listopada 2023 17:30
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
0 - 3
PSG Stal Nysa
niedziela, 12 listopada 2023 14:45
Barkom Każany Lwów
3 - 1
Ślepsk Malow Suwałki
niedziela, 12 listopada 2023 20:30
Enea Czarni Radom
0 - 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
poniedziałek, 13 listopada 2023 17:30
Indykpol AZS Olsztyn
1 - 3
PGE GiEK Skra Bełchatów
sobota, 30 grudnia 2023 17:30
Kolejka 6
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3 - 1
GKS Katowice
wtorek, 14 listopada 2023 17:30
PGE GiEK Skra Bełchatów
1 - 3
Trefl Gdańsk
wtorek, 14 listopada 2023 20:30
PSG Stal Nysa
2 - 3
Asseco Resovia Rzeszów
środa, 15 listopada 2023 16:00
Indykpol AZS Olsztyn
3 - 1
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
środa, 15 listopada 2023 18:30
Projekt Warszawa
3 - 2
BOGDANKA LUK Lublin
środa, 15 listopada 2023 21:00
Jastrzębski Węgiel
3 - 0
Enea Czarni Radom
czwartek, 16 listopada 2023 16:00
Ślepsk Malow Suwałki
0 - 3
KGHM Cuprum Lubin
czwartek, 16 listopada 2023 18:30
Aluron CMC Warta Zawiercie
3 - 0
Barkom Każany Lwów
czwartek, 16 listopada 2023 21:00
Kolejka 7
Asseco Resovia Rzeszów
3 - 0
Indykpol AZS Olsztyn
sobota, 18 listopada 2023 14:45
Trefl Gdańsk
0 - 3
Projekt Warszawa
sobota, 18 listopada 2023 17:30
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
3 - 1
PGE GiEK Skra Bełchatów
sobota, 18 listopada 2023 20:30
Enea Czarni Radom
0 - 3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
niedziela, 19 listopada 2023 14:45
Barkom Każany Lwów
0 - 3
Jastrzębski Węgiel
niedziela, 19 listopada 2023 17:30
GKS Katowice
1 - 3
PSG Stal Nysa
niedziela, 19 listopada 2023 20:30
KGHM Cuprum Lubin
0 - 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
poniedziałek, 20 listopada 2023 17:30
BOGDANKA LUK Lublin
3 - 0
Ślepsk Malow Suwałki
poniedziałek, 20 listopada 2023 20:30
Kolejka 8
Ślepsk Malow Suwałki
0 - 3
Trefl Gdańsk
piątek, 24 listopada 2023 17:30
PGE GiEK Skra Bełchatów
3 - 1
Projekt Warszawa
sobota, 25 listopada 2023 14:45
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1 - 3
Barkom Każany Lwów
sobota, 25 listopada 2023 17:30
Jastrzębski Węgiel
3 - 0
KGHM Cuprum Lubin
sobota, 25 listopada 2023 20:30
PSG Stal Nysa
3 - 1
Enea Czarni Radom
niedziela, 26 listopada 2023 14:45
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
1 - 3
Asseco Resovia Rzeszów
niedziela, 26 listopada 2023 17:30
Aluron CMC Warta Zawiercie
3 - 0
BOGDANKA LUK Lublin
niedziela, 26 listopada 2023 20:30
Indykpol AZS Olsztyn
3 - 0
GKS Katowice
poniedziałek, 27 listopada 2023 17:30
Kolejka 9
Barkom Każany Lwów
1 - 3
PSG Stal Nysa
czwartek, 30 listopada 2023 17:30
GKS Katowice
3 - 2
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
piątek, 01 grudnia 2023 17:30
Enea Czarni Radom
0 - 3
Indykpol AZS Olsztyn
piątek, 01 grudnia 2023 20:30
Asseco Resovia Rzeszów
3 - 0
PGE GiEK Skra Bełchatów
sobota, 02 grudnia 2023 14:45
Projekt Warszawa
3 - 0
Ślepsk Malow Suwałki
sobota, 02 grudnia 2023 17:30
BOGDANKA LUK Lublin
0 - 3
Jastrzębski Węgiel
sobota, 02 grudnia 2023 20:30
Aluron CMC Warta Zawiercie
3 - 1
Trefl Gdańsk
niedziela, 03 grudnia 2023 14:45
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3 - 0
KGHM Cuprum Lubin
niedziela, 03 grudnia 2023 17:30
Kolejka 10
PGE GiEK Skra Bełchatów
1 - 3
Ślepsk Malow Suwałki
wtorek, 05 grudnia 2023 15:45
Asseco Resovia Rzeszów
3 - 0
GKS Katowice
wtorek, 05 grudnia 2023 18:20
Jastrzębski Węgiel
3 - 0
Trefl Gdańsk
wtorek, 05 grudnia 2023 21:00
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2 - 3
BOGDANKA LUK Lublin
środa, 06 grudnia 2023 15:45
Aluron CMC Warta Zawiercie
0 - 3
Projekt Warszawa
środa, 06 grudnia 2023 18:20
Indykpol AZS Olsztyn
2 - 3
Barkom Każany Lwów
środa, 06 grudnia 2023 21:00
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
2 - 3
Enea Czarni Radom
czwartek, 07 grudnia 2023 15:45
PSG Stal Nysa
3 - 1
KGHM Cuprum Lubin
czwartek, 21 grudnia 2023 20:30
Kolejka 11
Ślepsk Malow Suwałki
0 - 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
sobota, 09 grudnia 2023 14:45
GKS Katowice
0 - 3
PGE GiEK Skra Bełchatów
sobota, 09 grudnia 2023 17:30
KGHM Cuprum Lubin
0 - 3
Indykpol AZS Olsztyn
sobota, 09 grudnia 2023 20:30
Trefl Gdańsk
3 - 0
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
niedziela, 10 grudnia 2023 14:45
Projekt Warszawa
3 - 1
Jastrzębski Węgiel
niedziela, 10 grudnia 2023 17:30
Barkom Każany Lwów
3 - 1
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
niedziela, 10 grudnia 2023 20:30
Enea Czarni Radom
2 - 3
Asseco Resovia Rzeszów
poniedziałek, 11 grudnia 2023 17:30
BOGDANKA LUK Lublin
3 - 1
PSG Stal Nysa
poniedziałek, 11 grudnia 2023 20:30
Kolejka 12
GKS Katowice
3 - 0
Enea Czarni Radom
piątek, 15 grudnia 2023 20:30
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1 - 3
Projekt Warszawa
sobota, 16 grudnia 2023 14:45
Jastrzębski Węgiel
3 - 0
Ślepsk Malow Suwałki
sobota, 16 grudnia 2023 17:30
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
3 - 1
KGHM Cuprum Lubin
sobota, 16 grudnia 2023 20:30
PGE GiEK Skra Bełchatów
0 - 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
niedziela, 17 grudnia 2023 14:45
Indykpol AZS Olsztyn
2 - 3
BOGDANKA LUK Lublin
niedziela, 17 grudnia 2023 17:30
PSG Stal Nysa
3 - 0
Trefl Gdańsk
niedziela, 17 grudnia 2023 20:30
Asseco Resovia Rzeszów
3 - 1
Barkom Każany Lwów
poniedziałek, 18 grudnia 2023 20:30
Kolejka 13
Ślepsk Malow Suwałki
0 - 3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
piątek, 22 grudnia 2023 17:30
BOGDANKA LUK Lublin
1 - 3
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
piątek, 22 grudnia 2023 20:30
Trefl Gdańsk
3 - 0
Indykpol AZS Olsztyn
sobota, 23 grudnia 2023 17:30
Enea Czarni Radom
1 - 3
PGE GiEK Skra Bełchatów
sobota, 23 grudnia 2023 20:30
KGHM Cuprum Lubin
1 - 3
Asseco Resovia Rzeszów
piątek, 29 grudnia 2023 17:30
Projekt Warszawa
3 - 0
PSG Stal Nysa
piątek, 29 grudnia 2023 20:30
Aluron CMC Warta Zawiercie
3 - 1
Jastrzębski Węgiel
sobota, 30 grudnia 2023 14:45
Barkom Każany Lwów
1 - 3
GKS Katowice
sobota, 30 grudnia 2023 20:30
Kolejka 14
Indykpol AZS Olsztyn
3 - 0
Projekt Warszawa
wtorek, 02 stycznia 2024 15:45
Enea Czarni Radom
3 - 1
Barkom Każany Lwów
wtorek, 02 stycznia 2024 18:20
PGE GiEK Skra Bełchatów
1 - 3
Jastrzębski Węgiel
wtorek, 02 stycznia 2024 21:00
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
3 - 1
Trefl Gdańsk
środa, 03 stycznia 2024 15:45
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1 - 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
środa, 03 stycznia 2024 18:20
Asseco Resovia Rzeszów
3 - 2
BOGDANKA LUK Lublin
środa, 03 stycznia 2024 21:00
PSG Stal Nysa
3 - 0
Ślepsk Malow Suwałki
czwartek, 04 stycznia 2024 15:45
GKS Katowice
3 - 0
KGHM Cuprum Lubin
czwartek, 04 stycznia 2024 18:20
Kolejka 15
Barkom Każany Lwów
2 - 3
PGE GiEK Skra Bełchatów
piątek, 05 stycznia 2024 17:30
Projekt Warszawa
3 - 1
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
piątek, 05 stycznia 2024 20:30
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1 - 3
Jastrzębski Węgiel
sobota, 06 stycznia 2024 12:30
Trefl Gdańsk
3 - 1
Asseco Resovia Rzeszów
sobota, 06 stycznia 2024 14:45
Aluron CMC Warta Zawiercie
3 - 0
PSG Stal Nysa
niedziela, 07 stycznia 2024 14:45
Ślepsk Malow Suwałki
3 - 1
Indykpol AZS Olsztyn
niedziela, 07 stycznia 2024 17:30
BOGDANKA LUK Lublin
3 - 0
GKS Katowice
niedziela, 07 stycznia 2024 20:30
KGHM Cuprum Lubin
3 - 0
Enea Czarni Radom
poniedziałek, 08 stycznia 2024 17:30
Kolejka 16
Ślepsk Malow Suwałki
3 - 0
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
piątek, 12 stycznia 2024 17:30
Enea Czarni Radom
0 - 3
BOGDANKA LUK Lublin
piątek, 12 stycznia 2024 20:30
Projekt Warszawa
1 - 3
Asseco Resovia Rzeszów
sobota, 13 stycznia 2024 14:45
Aluron CMC Warta Zawiercie
3 - 2
Indykpol AZS Olsztyn
sobota, 13 stycznia 2024 17:30
PGE GiEK Skra Bełchatów
3 - 0
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
niedziela, 14 stycznia 2024 14:45
Jastrzębski Węgiel
3 - 1
PSG Stal Nysa
niedziela, 14 stycznia 2024 17:30
Trefl Gdańsk
2 - 3
GKS Katowice
niedziela, 14 stycznia 2024 20:30
Barkom Każany Lwów
3 - 2
KGHM Cuprum Lubin
piątek, 01 marca 2024 20:30
Kolejka 17
KGHM Cuprum Lubin
1 - 3
PGE GiEK Skra Bełchatów
czwartek, 18 stycznia 2024 17:30
Barkom Każany Lwów
3 - 1
BOGDANKA LUK Lublin
piątek, 19 stycznia 2024 17:30
GKS Katowice
0 - 3
Projekt Warszawa
piątek, 19 stycznia 2024 20:30
Indykpol AZS Olsztyn
0 - 3
Jastrzębski Węgiel
sobota, 20 stycznia 2024 14:45
PSG Stal Nysa
0 - 3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
sobota, 20 stycznia 2024 17:30
Trefl Gdańsk
3 - 0
Enea Czarni Radom
sobota, 20 stycznia 2024 20:30
Asseco Resovia Rzeszów
3 - 1
Ślepsk Malow Suwałki
niedziela, 21 stycznia 2024 14:45
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
0 - 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
niedziela, 21 stycznia 2024 17:30
Kolejka 18
BOGDANKA LUK Lublin
3 - 2
KGHM Cuprum Lubin
wtorek, 23 stycznia 2024 17:30
Jastrzębski Węgiel
3 - 0
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
wtorek, 23 stycznia 2024 20:30
PGE GiEK Skra Bełchatów
3 - 1
PSG Stal Nysa
środa, 24 stycznia 2024 15:45
Trefl Gdańsk
3 - 0
Barkom Każany Lwów
środa, 24 stycznia 2024 18:20
Projekt Warszawa
3 - 0
Enea Czarni Radom
środa, 24 stycznia 2024 21:00
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3 - 2
Indykpol AZS Olsztyn
czwartek, 25 stycznia 2024 15:45
Aluron CMC Warta Zawiercie
3 - 1
Asseco Resovia Rzeszów
czwartek, 25 stycznia 2024 18:20
Ślepsk Malow Suwałki
3 - 2
GKS Katowice
czwartek, 25 stycznia 2024 21:00
Kolejka 19
BOGDANKA LUK Lublin
3 - 0
PGE GiEK Skra Bełchatów
sobota, 27 stycznia 2024 14:45
Barkom Każany Lwów
0 - 3
Projekt Warszawa
sobota, 27 stycznia 2024 17:30
Asseco Resovia Rzeszów
1 - 3
Jastrzębski Węgiel
niedziela, 28 stycznia 2024 14:45
GKS Katowice
1 - 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
niedziela, 28 stycznia 2024 17:30
Indykpol AZS Olsztyn
2 - 3
PSG Stal Nysa
poniedziałek, 29 stycznia 2024 17:30
Enea Czarni Radom
3 - 1
Ślepsk Malow Suwałki
poniedziałek, 29 stycznia 2024 20:30
KGHM Cuprum Lubin
3 - 2
Trefl Gdańsk
wtorek, 30 stycznia 2024 17:30
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
0 - 3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
piątek, 01 marca 2024 17:30
Kolejka 20
PGE GiEK Skra Bełchatów
0 - 3
Indykpol AZS Olsztyn
piątek, 02 lutego 2024 17:30
PSG Stal Nysa
3 - 2
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
piątek, 02 lutego 2024 20:30
Jastrzębski Węgiel
3 - 1
GKS Katowice
sobota, 03 lutego 2024 14:45
Ślepsk Malow Suwałki
0 - 3
Barkom Każany Lwów
sobota, 03 lutego 2024 20:30
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
0 - 3
Asseco Resovia Rzeszów
niedziela, 04 lutego 2024 14:45
Aluron CMC Warta Zawiercie
3 - 0
Enea Czarni Radom
niedziela, 04 lutego 2024 17:30
Projekt Warszawa
3 - 0
KGHM Cuprum Lubin
niedziela, 04 lutego 2024 20:30
Trefl Gdańsk
3 - 2
BOGDANKA LUK Lublin
środa, 07 lutego 2024 17:30
Kolejka 21
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
0 - 3
Indykpol AZS Olsztyn
środa, 07 lutego 2024 20:30
Asseco Resovia Rzeszów
3 - 1
PSG Stal Nysa
sobota, 10 lutego 2024 14:45
Enea Czarni Radom
0 - 3
Jastrzębski Węgiel
sobota, 10 lutego 2024 17:30
GKS Katowice
3 - 0
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
sobota, 10 lutego 2024 20:30
BOGDANKA LUK Lublin
3 - 1
Projekt Warszawa
niedziela, 11 lutego 2024 14:45
Trefl Gdańsk
2 - 3
PGE GiEK Skra Bełchatów
niedziela, 11 lutego 2024 17:30
Barkom Każany Lwów
3 - 2
Aluron CMC Warta Zawiercie
niedziela, 11 lutego 2024 20:30
KGHM Cuprum Lubin
3 - 1
Ślepsk Malow Suwałki
poniedziałek, 12 lutego 2024 20:30
Kolejka 22
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3 - 0
Enea Czarni Radom
piątek, 16 lutego 2024 20:30
Indykpol AZS Olsztyn
3 - 1
Asseco Resovia Rzeszów
sobota, 17 lutego 2024 14:45
Jastrzębski Węgiel
0 - 3
Barkom Każany Lwów
sobota, 17 lutego 2024 17:30
Aluron CMC Warta Zawiercie
3 - 1
KGHM Cuprum Lubin
sobota, 17 lutego 2024 20:30
Projekt Warszawa
3 - 0
Trefl Gdańsk
niedziela, 18 lutego 2024 14:45
Ślepsk Malow Suwałki
1 - 3
BOGDANKA LUK Lublin
niedziela, 18 lutego 2024 17:30
PGE GiEK Skra Bełchatów
3 - 0
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
niedziela, 18 lutego 2024 20:30
PSG Stal Nysa
3 - 1
GKS Katowice
poniedziałek, 19 lutego 2024 17:30
Kolejka 23
Barkom Każany Lwów
1 - 3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
sobota, 24 lutego 2024 14:45
KGHM Cuprum Lubin
1 - 3
Jastrzębski Węgiel
sobota, 24 lutego 2024 17:30
BOGDANKA LUK Lublin
0 - 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
sobota, 24 lutego 2024 20:30
Asseco Resovia Rzeszów
1 - 3
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
niedziela, 25 lutego 2024 14:45
Trefl Gdańsk
3 - 1
Ślepsk Malow Suwałki
niedziela, 25 lutego 2024 17:30
GKS Katowice
3 - 2
Indykpol AZS Olsztyn
poniedziałek, 26 lutego 2024 17:30
Enea Czarni Radom
3 - 1
PSG Stal Nysa
poniedziałek, 26 lutego 2024 20:30
Projekt Warszawa
3 - 0
PGE GiEK Skra Bełchatów
środa, 20 marca 2024 20:30
Kolejka 24
KGHM Cuprum Lubin
0 - 3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
wtorek, 05 marca 2024 15:45
Indykpol AZS Olsztyn
3 - 1
Enea Czarni Radom
wtorek, 05 marca 2024 18:20
PSG Stal Nysa
3 - 0
Barkom Każany Lwów
wtorek, 05 marca 2024 21:00
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
3 - 2
GKS Katowice
środa, 06 marca 2024 15:45
Trefl Gdańsk
2 - 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
środa, 06 marca 2024 18:20
PGE GiEK Skra Bełchatów
0 - 3
Asseco Resovia Rzeszów
środa, 06 marca 2024 21:00
Jastrzębski Węgiel
3 - 0
BOGDANKA LUK Lublin
czwartek, 07 marca 2024 15:45
Ślepsk Malow Suwałki
1 - 3
Projekt Warszawa
czwartek, 07 marca 2024 18:20
Kolejka 25
Ślepsk Malow Suwałki
3 - 2
PGE GiEK Skra Bełchatów
czwartek, 29 lutego 2024 17:00
GKS Katowice
2 - 3
Asseco Resovia Rzeszów
sobota, 09 marca 2024 14:45
Trefl Gdańsk
3 - 2
Jastrzębski Węgiel
sobota, 09 marca 2024 17:30
Barkom Każany Lwów
3 - 0
Indykpol AZS Olsztyn
sobota, 09 marca 2024 20:30
BOGDANKA LUK Lublin
3 - 0
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
niedziela, 10 marca 2024 14:45
Projekt Warszawa
3 - 1
Aluron CMC Warta Zawiercie
niedziela, 10 marca 2024 17:30
KGHM Cuprum Lubin
2 - 3
PSG Stal Nysa
niedziela, 10 marca 2024 20:30
Enea Czarni Radom
3 - 0
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
poniedziałek, 11 marca 2024 17:30
Kolejka 26
PSG Stal Nysa
1 - 3
BOGDANKA LUK Lublin
środa, 13 marca 2024 17:15
PGE GiEK Skra Bełchatów
3 - 1
GKS Katowice
piątek, 15 marca 2024 17:30
Asseco Resovia Rzeszów
3 - 0
Enea Czarni Radom
piątek, 15 marca 2024 20:30
Jastrzębski Węgiel
3 - 0
Projekt Warszawa
sobota, 16 marca 2024 20:30
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1 - 3
Trefl Gdańsk
niedziela, 17 marca 2024 18:00
Aluron CMC Warta Zawiercie
3 - 2
Ślepsk Malow Suwałki
niedziela, 17 marca 2024 20:30
Indykpol AZS Olsztyn
2 - 3
KGHM Cuprum Lubin
poniedziałek, 18 marca 2024 17:30
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
0 - 3
Barkom Każany Lwów
wtorek, 19 marca 2024 20:30
Kolejka 27
Trefl Gdańsk
1 - 3
PSG Stal Nysa
piątek, 22 marca 2024 17:30
Barkom Każany Lwów
3 - 1
Asseco Resovia Rzeszów
piątek, 22 marca 2024 20:30
KGHM Cuprum Lubin
3 - 2
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
sobota, 23 marca 2024 17:30
BOGDANKA LUK Lublin
3 - 2
Indykpol AZS Olsztyn
niedziela, 24 marca 2024 14:45
Ślepsk Malow Suwałki
2 - 3
Jastrzębski Węgiel
niedziela, 24 marca 2024 17:30
Aluron CMC Warta Zawiercie
3 - 1
PGE GiEK Skra Bełchatów
niedziela, 24 marca 2024 20:30
Enea Czarni Radom
3 - 0
GKS Katowice
poniedziałek, 25 marca 2024 17:30
Projekt Warszawa
3 - 2
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
poniedziałek, 25 marca 2024 20:30
Kolejka 28
Asseco Resovia Rzeszów
3 - 0
KGHM Cuprum Lubin
czwartek, 28 marca 2024 17:30
GKS Katowice
3 - 2
Barkom Każany Lwów
czwartek, 28 marca 2024 20:30
PSG Stal Nysa
3 - 2
Projekt Warszawa
piątek, 29 marca 2024 17:30
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1 - 3
Ślepsk Malow Suwałki
piątek, 29 marca 2024 20:30
PGE GiEK Skra Bełchatów
3 - 1
Enea Czarni Radom
sobota, 30 marca 2024 12:30
Jastrzębski Węgiel
1 - 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
sobota, 30 marca 2024 14:45
Indykpol AZS Olsztyn
1 - 3
Trefl Gdańsk
sobota, 30 marca 2024 17:30
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
0 - 3
BOGDANKA LUK Lublin
sobota, 30 marca 2024 20:30
Kolejka 29
KGHM Cuprum Lubin
3 - 0
GKS Katowice
poniedziałek, 01 kwietnia 2024 20:30
Ślepsk Malow Suwałki
3 - 2
PSG Stal Nysa
wtorek, 02 kwietnia 2024 15:45
Aluron CMC Warta Zawiercie
3 - 0
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
wtorek, 02 kwietnia 2024 21:00
Jastrzębski Węgiel
3 - 0
PGE GiEK Skra Bełchatów
środa, 03 kwietnia 2024 15:45
BOGDANKA LUK Lublin
1 - 3
Asseco Resovia Rzeszów
środa, 03 kwietnia 2024 18:20
Projekt Warszawa
2 - 3
Indykpol AZS Olsztyn
środa, 03 kwietnia 2024 21:00
Trefl Gdańsk
3 - 0
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
czwartek, 04 kwietnia 2024 17:30
Barkom Każany Lwów
2 - 3
Enea Czarni Radom
czwartek, 04 kwietnia 2024 20:30
Kolejka 30
Jastrzębski Węgiel
3 - 1
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
sobota, 06 kwietnia 2024 14:45
Indykpol AZS Olsztyn
3 - 1
Ślepsk Malow Suwałki
sobota, 06 kwietnia 2024 17:30
PSG Stal Nysa
3 - 1
Aluron CMC Warta Zawiercie
sobota, 06 kwietnia 2024 20:30
Asseco Resovia Rzeszów
3 - 1
Trefl Gdańsk
niedziela, 07 kwietnia 2024 14:45
PGE GiEK Skra Bełchatów
3 - 0
Barkom Każany Lwów
niedziela, 07 kwietnia 2024 17:30
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
0 - 3
Projekt Warszawa
niedziela, 07 kwietnia 2024 20:30
GKS Katowice
3 - 1
BOGDANKA LUK Lublin
poniedziałek, 08 kwietnia 2024 17:30
Enea Czarni Radom
1 - 3
KGHM Cuprum Lubin
poniedziałek, 08 kwietnia 2024 20:30
Ćwierćfinał
Indykpol AZS Olsztyn
0 - 3
Jastrzębski Węgiel
środa, 10 kwietnia 2024 18:20
Jastrzębski Węgiel
3 - 1
Indykpol AZS Olsztyn
sobota, 13 kwietnia 2024 14:45
Ćwierćfinał
PSG Stal Nysa
0 - 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
środa, 10 kwietnia 2024 21:00
Aluron CMC Warta Zawiercie
3 - 2
PSG Stal Nysa
sobota, 13 kwietnia 2024 17:30
Ćwierćfinał
Trefl Gdańsk
2 - 3
Asseco Resovia Rzeszów
czwartek, 11 kwietnia 2024 18:20
Asseco Resovia Rzeszów
3 - 1
Trefl Gdańsk
niedziela, 14 kwietnia 2024 17:30
Ćwierćfinał
BOGDANKA LUK Lublin
1 - 3
Projekt Warszawa
czwartek, 11 kwietnia 2024 21:00
Projekt Warszawa
0 - 3
BOGDANKA LUK Lublin
niedziela, 14 kwietnia 2024 14:45
o 9-10 miejsce
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1 - 3
PGE GiEK Skra Bełchatów
niedziela, 14 kwietnia 2024 20:30
PGE GiEK Skra Bełchatów
2 - 3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
środa, 17 kwietnia 2024 15:00
o 11-12 miejsce
Ślepsk Malow Suwałki
3 - 0
Barkom Każany Lwów
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 17:30
Barkom Każany Lwów
1 - 3
Ślepsk Malow Suwałki
niedziela, 21 kwietnia 2024 20:30
o 13-14 miejsce
GKS Katowice
3 - 0
KGHM Cuprum Lubin
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 20:30
KGHM Cuprum Lubin
3 - 1
GKS Katowice
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 18:00
Półfinał
Asseco Resovia Rzeszów
2 - 3
Jastrzębski Węgiel
środa, 17 kwietnia 2024 17:30
Jastrzębski Węgiel
3 - 2
Asseco Resovia Rzeszów
sobota, 20 kwietnia 2024 14:45
Półfinał
Projekt Warszawa
0 - 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
środa, 17 kwietnia 2024 20:30
Aluron CMC Warta Zawiercie
3 - 1
Projekt Warszawa
sobota, 20 kwietnia 2024 17:30
o 7-8 miejsce
Indykpol AZS Olsztyn
3 - 1
PSG Stal Nysa
czwartek, 18 kwietnia 2024 17:30
PSG Stal Nysa
3 - 1
Indykpol AZS Olsztyn
niedziela, 21 kwietnia 2024 14:45
o 5-6 miejsce
BOGDANKA LUK Lublin
3 - 0
Trefl Gdańsk
czwartek, 18 kwietnia 2024 20:30
Trefl Gdańsk
1 - 3
BOGDANKA LUK Lublin
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 20:30
o 3-4 miejsce
Asseco Resovia Rzeszów
0 - 3
Projekt Warszawa
wtorek, 23 kwietnia 2024 20:30
Projekt Warszawa
3 - 0
Asseco Resovia Rzeszów
piątek, 26 kwietnia 2024 20:30
Projekt Warszawa
vs
Asseco Resovia Rzeszów
sobota, 27 kwietnia 2024 14:45
o 1-2 miejsce
Aluron CMC Warta Zawiercie
0 - 3
Jastrzębski Węgiel
środa, 24 kwietnia 2024 20:30
Jastrzębski Węgiel
1 - 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
sobota, 27 kwietnia 2024 18:00
Jastrzębski Węgiel
3 - 1
Aluron CMC Warta Zawiercie
niedziela, 28 kwietnia 2024 14:45