Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki
plusliga

terminarz

Najbliższy mecz za:
dni
:
godziny
:
minuty
:
sekundy
Kolejka 1
Jastrzębski Węgiel
3 - 0
GKS Katowice
piątek, 30 września 2022 17:30
Indykpol AZS Olsztyn
1 - 3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
sobota, 01 października 2022 14:45
Asseco Resovia Rzeszów
3 - 0
Projekt Warszawa
sobota, 01 października 2022 17:30
LUK Lublin
2 - 3
Cerrad Enea Czarni Radom
sobota, 01 października 2022 20:30
Aluron CMC Warta Zawiercie
3 - 2
PGE Skra Bełchatów
niedziela, 02 października 2022 14:45
Trefl Gdańsk
3 - 0
Barkom Każany Lwów
niedziela, 02 października 2022 17:30
PSG Stal Nysa
3 - 1
Ślepsk Malow Suwałki
niedziela, 02 października 2022 20:30
BBTS Bielsko-Biała
1 - 3
Cuprum Lubin
poniedziałek, 03 października 2022 17:30
Kolejka 2
GKS Katowice
3 - 1
Projekt Warszawa
wtorek, 04 października 2022 16:30
Jastrzębski Węgiel
3 - 1
Indykpol AZS Olsztyn
wtorek, 04 października 2022 18:45
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3 - 0
LUK Lublin
wtorek, 04 października 2022 21:00
Cerrad Enea Czarni Radom
0 - 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
środa, 05 października 2022 16:30
Barkom Każany Lwów
0 - 3
Asseco Resovia Rzeszów
środa, 05 października 2022 18:45
PGE Skra Bełchatów
3 - 0
BBTS Bielsko-Biała
środa, 05 października 2022 21:00
Cuprum Lubin
0 - 3
PSG Stal Nysa
czwartek, 06 października 2022 18:45
Ślepsk Malow Suwałki
3 - 1
Trefl Gdańsk
czwartek, 06 października 2022 21:00
Kolejka 3
LUK Lublin
1 - 3
Jastrzębski Węgiel
piątek, 07 października 2022 20:30
Projekt Warszawa
3 - 2
Barkom Każany Lwów
sobota, 08 października 2022 14:45
Indykpol AZS Olsztyn
3 - 0
GKS Katowice
sobota, 08 października 2022 17:30
Aluron CMC Warta Zawiercie
3 - 1
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
niedziela, 09 października 2022 14:45
Asseco Resovia Rzeszów
3 - 1
Ślepsk Malow Suwałki
niedziela, 09 października 2022 17:30
PSG Stal Nysa
2 - 3
PGE Skra Bełchatów
niedziela, 09 października 2022 20:30
BBTS Bielsko-Biała
3 - 2
Cerrad Enea Czarni Radom
poniedziałek, 10 października 2022 17:30
Trefl Gdańsk
3 - 0
Cuprum Lubin
wtorek, 11 października 2022 17:30
Kolejka 4
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3 - 0
BBTS Bielsko-Biała
czwartek, 13 października 2022 17:30
Indykpol AZS Olsztyn
3 - 1
LUK Lublin
piątek, 14 października 2022 17:30
Cerrad Enea Czarni Radom
1 - 3
PSG Stal Nysa
piątek, 14 października 2022 20:30
PGE Skra Bełchatów
3 - 1
Trefl Gdańsk
sobota, 15 października 2022 14:45
Ślepsk Malow Suwałki
3 - 1
Projekt Warszawa
sobota, 15 października 2022 17:30
Cuprum Lubin
0 - 3
Asseco Resovia Rzeszów
sobota, 15 października 2022 20:30
Jastrzębski Węgiel
3 - 0
Aluron CMC Warta Zawiercie
niedziela, 16 października 2022 14:45
GKS Katowice
3 - 2
Barkom Każany Lwów
niedziela, 16 października 2022 17:30
Kolejka 12
GKS Katowice
0 - 3
Cerrad Enea Czarni Radom
środa, 19 października 2022 17:30
PSG Stal Nysa
1 - 3
Trefl Gdańsk
piątek, 25 listopada 2022 20:30
PGE Skra Bełchatów
2 - 3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
sobota, 26 listopada 2022 14:45
Jastrzębski Węgiel
1 - 3
Cuprum Lubin
sobota, 26 listopada 2022 17:30
LUK Lublin
3 - 2
Barkom Każany Lwów
sobota, 26 listopada 2022 20:30
Aluron CMC Warta Zawiercie
3 - 0
Projekt Warszawa
niedziela, 27 listopada 2022 14:45
BBTS Bielsko-Biała
0 - 3
Asseco Resovia Rzeszów
niedziela, 27 listopada 2022 17:30
Indykpol AZS Olsztyn
vs
Ślepsk Malow Suwałki
poniedziałek, 28 listopada 2022 17:30
Kolejka 5
BBTS Bielsko-Biała
0 - 3
Jastrzębski Węgiel
piątek, 21 października 2022 17:30
PSG Stal Nysa
3 - 0
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
piątek, 21 października 2022 20:30
PGE Skra Bełchatów
2 - 3
Asseco Resovia Rzeszów
sobota, 22 października 2022 14:45
Aluron CMC Warta Zawiercie
2 - 3
Indykpol AZS Olsztyn
sobota, 22 października 2022 17:30
LUK Lublin
2 - 3
GKS Katowice
sobota, 22 października 2022 20:30
Barkom Każany Lwów
1 - 3
Ślepsk Malow Suwałki
niedziela, 23 października 2022 14:45
Projekt Warszawa
3 - 1
Cuprum Lubin
niedziela, 23 października 2022 17:30
Trefl Gdańsk
3 - 0
Cerrad Enea Czarni Radom
poniedziałek, 24 października 2022 17:30
Kolejka 6
GKS Katowice
3 - 2
Ślepsk Malow Suwałki
piątek, 28 października 2022 17:30
Cuprum Lubin
3 - 2
Barkom Każany Lwów
piątek, 28 października 2022 20:30
PGE Skra Bełchatów
0 - 3
Projekt Warszawa
sobota, 29 października 2022 14:45
Indykpol AZS Olsztyn
3 - 0
BBTS Bielsko-Biała
sobota, 29 października 2022 17:30
Cerrad Enea Czarni Radom
0 - 3
Asseco Resovia Rzeszów
sobota, 29 października 2022 20:30
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3 - 0
Trefl Gdańsk
niedziela, 30 października 2022 14:45
PSG Stal Nysa
0 - 3
Jastrzębski Węgiel
niedziela, 30 października 2022 17:30
LUK Lublin
2 - 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
niedziela, 30 października 2022 20:30
Kolejka 7
Ślepsk Malow Suwałki
3 - 1
Cuprum Lubin
wtorek, 01 listopada 2022 16:30
Barkom Każany Lwów
3 - 2
PGE Skra Bełchatów
wtorek, 01 listopada 2022 18:45
Projekt Warszawa
3 - 0
Cerrad Enea Czarni Radom
wtorek, 01 listopada 2022 21:00
PSG Stal Nysa
3 - 0
Indykpol AZS Olsztyn
środa, 02 listopada 2022 16:30
Trefl Gdańsk
0 - 3
Jastrzębski Węgiel
środa, 02 listopada 2022 18:45
Asseco Resovia Rzeszów
3 - 0
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
środa, 02 listopada 2022 21:00
Aluron CMC Warta Zawiercie
3 - 0
GKS Katowice
czwartek, 03 listopada 2022 16:30
BBTS Bielsko-Biała
1 - 3
LUK Lublin
czwartek, 03 listopada 2022 18:45
Kolejka 8
PGE Skra Bełchatów
0 - 3
Ślepsk Malow Suwałki
piątek, 04 listopada 2022 20:30
Jastrzębski Węgiel
3 - 0
Asseco Resovia Rzeszów
sobota, 05 listopada 2022 14:45
Cerrad Enea Czarni Radom
0 - 3
Barkom Każany Lwów
sobota, 05 listopada 2022 20:30
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3 - 1
Projekt Warszawa
niedziela, 06 listopada 2022 14:45
LUK Lublin
3 - 1
PSG Stal Nysa
niedziela, 06 listopada 2022 17:30
Aluron CMC Warta Zawiercie
3 - 0
BBTS Bielsko-Biała
niedziela, 06 listopada 2022 20:30
Indykpol AZS Olsztyn
0 - 3
Trefl Gdańsk
poniedziałek, 07 listopada 2022 17:30
GKS Katowice
3 - 0
Cuprum Lubin
poniedziałek, 07 listopada 2022 20:30
Kolejka 9
Ślepsk Malow Suwałki
3 - 2
Cerrad Enea Czarni Radom
czwartek, 10 listopada 2022 20:30
Trefl Gdańsk
3 - 0
LUK Lublin
piątek, 11 listopada 2022 17:30
Asseco Resovia Rzeszów
3 - 1
Indykpol AZS Olsztyn
sobota, 12 listopada 2022 14:45
Projekt Warszawa
1 - 3
Jastrzębski Węgiel
sobota, 12 listopada 2022 17:30
Barkom Każany Lwów
2 - 3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
niedziela, 13 listopada 2022 14:45
Cuprum Lubin
3 - 2
PGE Skra Bełchatów
niedziela, 13 listopada 2022 17:30
PSG Stal Nysa
0 - 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
niedziela, 13 listopada 2022 20:30
BBTS Bielsko-Biała
1 - 3
GKS Katowice
poniedziałek, 14 listopada 2022 20:30
Kolejka 10
LUK Lublin
0 - 3
Asseco Resovia Rzeszów
piątek, 18 listopada 2022 17:30
PSG Stal Nysa
3 - 0
BBTS Bielsko-Biała
piątek, 18 listopada 2022 20:30
Aluron CMC Warta Zawiercie
3 - 0
Trefl Gdańsk
sobota, 19 listopada 2022 14:45
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3 - 0
Ślepsk Malow Suwałki
sobota, 19 listopada 2022 17:30
GKS Katowice
0 - 3
PGE Skra Bełchatów
sobota, 19 listopada 2022 20:30
Indykpol AZS Olsztyn
0 - 3
Projekt Warszawa
niedziela, 20 listopada 2022 14:45
Cerrad Enea Czarni Radom
0 - 3
Cuprum Lubin
niedziela, 20 listopada 2022 17:30
Jastrzębski Węgiel
3 - 0
Barkom Każany Lwów
niedziela, 20 listopada 2022 20:30
Kolejka 11
Trefl Gdańsk
3 - 0
BBTS Bielsko-Biała
wtorek, 22 listopada 2022 16:15
PSG Stal Nysa
2 - 3
GKS Katowice
wtorek, 22 listopada 2022 18:30
Asseco Resovia Rzeszów
1 - 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
wtorek, 22 listopada 2022 21:00
PGE Skra Bełchatów
3 - 0
Cerrad Enea Czarni Radom
środa, 23 listopada 2022 16:15
Cuprum Lubin
0 - 3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
środa, 23 listopada 2022 18:30
Projekt Warszawa
1 - 3
LUK Lublin
środa, 23 listopada 2022 21:00
Ślepsk Malow Suwałki
0 - 3
Jastrzębski Węgiel
czwartek, 24 listopada 2022 16:15
Barkom Każany Lwów
2 - 3
Indykpol AZS Olsztyn
czwartek, 24 listopada 2022 18:30
Kolejka 13
Asseco Resovia Rzeszów
vs
PSG Stal Nysa
czwartek, 01 grudnia 2022 17:30
Projekt Warszawa
vs
BBTS Bielsko-Biała
piątek, 02 grudnia 2022 20:30
PGE Skra Bełchatów
vs
Jastrzębski Węgiel
sobota, 03 grudnia 2022 14:45
Ślepsk Malow Suwałki
vs
LUK Lublin
sobota, 03 grudnia 2022 17:30
Indykpol AZS Olsztyn
vs
Cuprum Lubin
sobota, 03 grudnia 2022 20:30
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
vs
Cerrad Enea Czarni Radom
niedziela, 04 grudnia 2022 14:45
Barkom Każany Lwów
vs
Aluron CMC Warta Zawiercie
niedziela, 04 grudnia 2022 17:30
Trefl Gdańsk
vs
GKS Katowice
poniedziałek, 05 grudnia 2022 17:30
Kolejka 14
PSG Stal Nysa
vs
Projekt Warszawa
wtorek, 06 grudnia 2022 16:15
Aluron CMC Warta Zawiercie
vs
Ślepsk Malow Suwałki
wtorek, 06 grudnia 2022 18:30
Jastrzębski Węgiel
vs
Cerrad Enea Czarni Radom
wtorek, 06 grudnia 2022 21:00
Indykpol AZS Olsztyn
vs
PGE Skra Bełchatów
środa, 07 grudnia 2022 16:15
LUK Lublin
vs
Cuprum Lubin
środa, 07 grudnia 2022 18:30
BBTS Bielsko-Biała
vs
Barkom Każany Lwów
środa, 07 grudnia 2022 21:00
GKS Katowice
vs
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
czwartek, 08 grudnia 2022 16:15
Trefl Gdańsk
vs
Asseco Resovia Rzeszów
czwartek, 08 grudnia 2022 18:30
Kolejka 15
PGE Skra Bełchatów
vs
LUK Lublin
sobota, 10 grudnia 2022 14:45
Cuprum Lubin
vs
Aluron CMC Warta Zawiercie
sobota, 10 grudnia 2022 17:30
Cerrad Enea Czarni Radom
vs
Indykpol AZS Olsztyn
sobota, 10 grudnia 2022 20:30
Jastrzębski Węgiel
vs
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
niedziela, 11 grudnia 2022 14:45
Projekt Warszawa
vs
Trefl Gdańsk
niedziela, 11 grudnia 2022 17:30
Asseco Resovia Rzeszów
vs
GKS Katowice
poniedziałek, 12 grudnia 2022 17:30
Ślepsk Malow Suwałki
vs
BBTS Bielsko-Biała
poniedziałek, 12 grudnia 2022 20:30
Barkom Każany Lwów
vs
PSG Stal Nysa
wtorek, 13 grudnia 2022 20:30
Kolejka 16
Cuprum Lubin
vs
BBTS Bielsko-Biała
czwartek, 15 grudnia 2022 17:30
Ślepsk Malow Suwałki
vs
PSG Stal Nysa
piątek, 16 grudnia 2022 17:30
Cerrad Enea Czarni Radom
vs
LUK Lublin
piątek, 16 grudnia 2022 20:30
GKS Katowice
vs
Jastrzębski Węgiel
sobota, 17 grudnia 2022 00:00
Barkom Każany Lwów
vs
Trefl Gdańsk
sobota, 17 grudnia 2022 00:00
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
vs
Indykpol AZS Olsztyn
sobota, 17 grudnia 2022 00:00
Projekt Warszawa
vs
Asseco Resovia Rzeszów
sobota, 17 grudnia 2022 00:00
PGE Skra Bełchatów
vs
Aluron CMC Warta Zawiercie
sobota, 17 grudnia 2022 00:00
Kolejka 17
Asseco Resovia Rzeszów
vs
Barkom Każany Lwów
środa, 21 grudnia 2022 00:00
Projekt Warszawa
vs
GKS Katowice
środa, 21 grudnia 2022 00:00
Asseco Resovia Rzeszów
vs
Barkom Każany Lwów
środa, 21 grudnia 2022 00:00
Indykpol AZS Olsztyn
vs
Jastrzębski Węgiel
środa, 21 grudnia 2022 00:00
LUK Lublin
vs
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
środa, 21 grudnia 2022 00:00
Aluron CMC Warta Zawiercie
vs
Cerrad Enea Czarni Radom
środa, 21 grudnia 2022 00:00
Trefl Gdańsk
vs
Ślepsk Malow Suwałki
środa, 21 grudnia 2022 00:00
PSG Stal Nysa
vs
Cuprum Lubin
środa, 21 grudnia 2022 00:00
BBTS Bielsko-Biała
vs
PGE Skra Bełchatów
środa, 21 grudnia 2022 00:00
Kolejka 18
PGE Skra Bełchatów
vs
PSG Stal Nysa
środa, 28 grudnia 2022 00:00
Cerrad Enea Czarni Radom
vs
BBTS Bielsko-Biała
środa, 28 grudnia 2022 00:00
Jastrzębski Węgiel
vs
LUK Lublin
środa, 28 grudnia 2022 00:00
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
vs
Aluron CMC Warta Zawiercie
środa, 28 grudnia 2022 00:00
Barkom Każany Lwów
vs
Projekt Warszawa
środa, 28 grudnia 2022 00:00
Ślepsk Malow Suwałki
vs
Asseco Resovia Rzeszów
wtorek, 03 stycznia 2023 17:30
GKS Katowice
vs
Indykpol AZS Olsztyn
wtorek, 17 stycznia 2023 20:30
Cuprum Lubin
vs
Trefl Gdańsk
środa, 08 marca 2023 00:00
Kolejka 19
Barkom Każany Lwów
vs
GKS Katowice
sobota, 07 stycznia 2023 00:00
BBTS Bielsko-Biała
vs
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
sobota, 07 stycznia 2023 00:00
PSG Stal Nysa
vs
Cerrad Enea Czarni Radom
sobota, 07 stycznia 2023 00:00
Projekt Warszawa
vs
Ślepsk Malow Suwałki
sobota, 07 stycznia 2023 00:00
Trefl Gdańsk
vs
PGE Skra Bełchatów
sobota, 07 stycznia 2023 00:00
Asseco Resovia Rzeszów
vs
Cuprum Lubin
sobota, 07 stycznia 2023 00:00
Aluron CMC Warta Zawiercie
vs
Jastrzębski Węgiel
sobota, 07 stycznia 2023 00:00
LUK Lublin
vs
Indykpol AZS Olsztyn
sobota, 07 stycznia 2023 00:00
Kolejka 20
Jastrzębski Węgiel
vs
BBTS Bielsko-Biała
sobota, 14 stycznia 2023 00:00
Cerrad Enea Czarni Radom
vs
Trefl Gdańsk
sobota, 14 stycznia 2023 00:00
Cuprum Lubin
vs
Projekt Warszawa
sobota, 14 stycznia 2023 00:00
Ślepsk Malow Suwałki
vs
Barkom Każany Lwów
sobota, 14 stycznia 2023 00:00
GKS Katowice
vs
LUK Lublin
sobota, 14 stycznia 2023 00:00
Indykpol AZS Olsztyn
vs
Aluron CMC Warta Zawiercie
sobota, 14 stycznia 2023 00:00
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
vs
PSG Stal Nysa
sobota, 14 stycznia 2023 00:00
Asseco Resovia Rzeszów
vs
PGE Skra Bełchatów
sobota, 14 stycznia 2023 00:00
Kolejka 21
Trefl Gdańsk
vs
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
sobota, 21 stycznia 2023 00:00
Projekt Warszawa
vs
PGE Skra Bełchatów
sobota, 21 stycznia 2023 00:00
Ślepsk Malow Suwałki
vs
GKS Katowice
sobota, 21 stycznia 2023 00:00
Asseco Resovia Rzeszów
vs
Cerrad Enea Czarni Radom
sobota, 21 stycznia 2023 00:00
Jastrzębski Węgiel
vs
PSG Stal Nysa
sobota, 21 stycznia 2023 00:00
BBTS Bielsko-Biała
vs
Indykpol AZS Olsztyn
sobota, 21 stycznia 2023 00:00
Aluron CMC Warta Zawiercie
vs
LUK Lublin
sobota, 21 stycznia 2023 00:00
Barkom Każany Lwów
vs
Cuprum Lubin
sobota, 21 stycznia 2023 00:00
Kolejka 22
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
vs
Asseco Resovia Rzeszów
sobota, 28 stycznia 2023 00:00
PGE Skra Bełchatów
vs
Barkom Każany Lwów
sobota, 28 stycznia 2023 00:00
LUK Lublin
vs
BBTS Bielsko-Biała
sobota, 28 stycznia 2023 00:00
Cerrad Enea Czarni Radom
vs
Projekt Warszawa
sobota, 28 stycznia 2023 00:00
Cuprum Lubin
vs
Ślepsk Malow Suwałki
sobota, 28 stycznia 2023 00:00
GKS Katowice
vs
Aluron CMC Warta Zawiercie
sobota, 28 stycznia 2023 00:00
Indykpol AZS Olsztyn
vs
PSG Stal Nysa
sobota, 28 stycznia 2023 00:00
Jastrzębski Węgiel
vs
Trefl Gdańsk
sobota, 28 stycznia 2023 00:00
Kolejka 23
Trefl Gdańsk
vs
Indykpol AZS Olsztyn
sobota, 04 lutego 2023 00:00
Ślepsk Malow Suwałki
vs
PGE Skra Bełchatów
sobota, 04 lutego 2023 00:00
Barkom Każany Lwów
vs
Cerrad Enea Czarni Radom
sobota, 04 lutego 2023 00:00
PSG Stal Nysa
vs
LUK Lublin
sobota, 04 lutego 2023 00:00
BBTS Bielsko-Biała
vs
Aluron CMC Warta Zawiercie
sobota, 04 lutego 2023 00:00
Cuprum Lubin
vs
GKS Katowice
sobota, 04 lutego 2023 00:00
Projekt Warszawa
vs
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
sobota, 04 lutego 2023 00:00
Asseco Resovia Rzeszów
vs
Jastrzębski Węgiel
sobota, 04 lutego 2023 00:00
Kolejka 24
Aluron CMC Warta Zawiercie
vs
PSG Stal Nysa
sobota, 11 lutego 2023 00:00
LUK Lublin
vs
Trefl Gdańsk
sobota, 11 lutego 2023 00:00
Cerrad Enea Czarni Radom
vs
Ślepsk Malow Suwałki
sobota, 11 lutego 2023 00:00
Jastrzębski Węgiel
vs
Projekt Warszawa
sobota, 11 lutego 2023 00:00
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
vs
Barkom Każany Lwów
sobota, 11 lutego 2023 00:00
Indykpol AZS Olsztyn
vs
Asseco Resovia Rzeszów
sobota, 11 lutego 2023 00:00
GKS Katowice
vs
BBTS Bielsko-Biała
sobota, 11 lutego 2023 00:00
PGE Skra Bełchatów
vs
Cuprum Lubin
sobota, 11 lutego 2023 00:00
Kolejka 25
Barkom Każany Lwów
vs
Jastrzębski Węgiel
sobota, 18 lutego 2023 00:00
Projekt Warszawa
vs
Indykpol AZS Olsztyn
sobota, 18 lutego 2023 00:00
PGE Skra Bełchatów
vs
GKS Katowice
sobota, 18 lutego 2023 00:00
Ślepsk Malow Suwałki
vs
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
sobota, 18 lutego 2023 00:00
Asseco Resovia Rzeszów
vs
LUK Lublin
sobota, 18 lutego 2023 00:00
Cuprum Lubin
vs
Cerrad Enea Czarni Radom
sobota, 18 lutego 2023 00:00
Trefl Gdańsk
vs
Aluron CMC Warta Zawiercie
sobota, 18 lutego 2023 00:00
BBTS Bielsko-Biała
vs
PSG Stal Nysa
sobota, 18 lutego 2023 00:00
Kolejka 26
Aluron CMC Warta Zawiercie
vs
Asseco Resovia Rzeszów
sobota, 04 marca 2023 00:00
GKS Katowice
vs
PSG Stal Nysa
sobota, 04 marca 2023 00:00
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
vs
Cuprum Lubin
sobota, 04 marca 2023 00:00
Jastrzębski Węgiel
vs
Ślepsk Malow Suwałki
sobota, 04 marca 2023 00:00
Indykpol AZS Olsztyn
vs
Barkom Każany Lwów
sobota, 04 marca 2023 00:00
BBTS Bielsko-Biała
vs
Trefl Gdańsk
sobota, 04 marca 2023 00:00
LUK Lublin
vs
Projekt Warszawa
sobota, 04 marca 2023 00:00
Cerrad Enea Czarni Radom
vs
PGE Skra Bełchatów
sobota, 04 marca 2023 00:00
Kolejka 27
Cerrad Enea Czarni Radom
vs
GKS Katowice
sobota, 11 marca 2023 00:00
Cuprum Lubin
vs
Jastrzębski Węgiel
sobota, 11 marca 2023 00:00
Ślepsk Malow Suwałki
vs
Indykpol AZS Olsztyn
sobota, 11 marca 2023 00:00
Asseco Resovia Rzeszów
vs
BBTS Bielsko-Biała
sobota, 11 marca 2023 00:00
Projekt Warszawa
vs
Aluron CMC Warta Zawiercie
sobota, 11 marca 2023 00:00
Trefl Gdańsk
vs
PSG Stal Nysa
sobota, 11 marca 2023 00:00
Barkom Każany Lwów
vs
LUK Lublin
sobota, 11 marca 2023 00:00
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
vs
PGE Skra Bełchatów
sobota, 11 marca 2023 00:00
Kolejka 28
Jastrzębski Węgiel
vs
PGE Skra Bełchatów
sobota, 18 marca 2023 00:00
Cerrad Enea Czarni Radom
vs
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
sobota, 18 marca 2023 00:00
GKS Katowice
vs
Trefl Gdańsk
sobota, 18 marca 2023 00:00
BBTS Bielsko-Biała
vs
Projekt Warszawa
sobota, 18 marca 2023 00:00
PSG Stal Nysa
vs
Asseco Resovia Rzeszów
sobota, 18 marca 2023 00:00
Aluron CMC Warta Zawiercie
vs
Barkom Każany Lwów
sobota, 18 marca 2023 00:00
LUK Lublin
vs
Ślepsk Malow Suwałki
sobota, 18 marca 2023 00:00
Cuprum Lubin
vs
Indykpol AZS Olsztyn
sobota, 18 marca 2023 00:00
Kolejka 29
Projekt Warszawa
vs
PSG Stal Nysa
sobota, 25 marca 2023 00:00
Cerrad Enea Czarni Radom
vs
Jastrzębski Węgiel
sobota, 25 marca 2023 00:00
PGE Skra Bełchatów
vs
Indykpol AZS Olsztyn
sobota, 25 marca 2023 00:00
Asseco Resovia Rzeszów
vs
Trefl Gdańsk
sobota, 25 marca 2023 00:00
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
vs
GKS Katowice
sobota, 25 marca 2023 00:00
Cuprum Lubin
vs
LUK Lublin
sobota, 25 marca 2023 00:00
Ślepsk Malow Suwałki
vs
Aluron CMC Warta Zawiercie
sobota, 25 marca 2023 00:00
Barkom Każany Lwów
vs
BBTS Bielsko-Biała
sobota, 25 marca 2023 00:00
Kolejka 30
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
vs
Jastrzębski Węgiel
sobota, 01 kwietnia 2023 00:00
Trefl Gdańsk
vs
Projekt Warszawa
sobota, 01 kwietnia 2023 00:00
PSG Stal Nysa
vs
Barkom Każany Lwów
sobota, 01 kwietnia 2023 00:00
Aluron CMC Warta Zawiercie
vs
Cuprum Lubin
sobota, 01 kwietnia 2023 00:00
LUK Lublin
vs
PGE Skra Bełchatów
sobota, 01 kwietnia 2023 00:00
GKS Katowice
vs
Asseco Resovia Rzeszów
sobota, 01 kwietnia 2023 00:00
BBTS Bielsko-Biała
vs
Ślepsk Malow Suwałki
sobota, 01 kwietnia 2023 00:00
Indykpol AZS Olsztyn
vs
Cerrad Enea Czarni Radom
sobota, 01 kwietnia 2023 00:00