Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Ślepsk Malow Suwałki w finale XII Memoriału Józefa Gajewskiego

18 wrz 2021 | 00:00

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki, przy wsparciu kibiców, pokonali Barkom Kazhany Lwów 3:1 w meczu otwierającym XII Memoriał Józefa Gajewskiego i zameldowali się w finale dwudniowych zmagań. Rywalem biało-niebieskich w walce o I miejsce w turnieju będzie Trefl Gdańsk, który pokonał Indykpol AZS Olsztyn 3:0.

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki, przy wsparciu kibiców, pokonali Barkom Kazhany Lwów 3:1 w meczu otwierającym XII Memoriał Józefa Gajewskiego i zameldowali się w finale dwudniowych zmagań. Rywalem biało-niebieskich w walce o I miejsce w turnieju będzie Trefl Gdańsk, który pokonał Indykpol AZS Olsztyn 3:0.

Piątkową (17.09) rywalizację poprzedziła ceremonia otwarcia XII Memoriału Józefa Gajewskiego, połączona z prezentacją zespołu Ślepska Malow Suwałki na sezon 2021/2022.

W uroczystym otwarciu rozgrywek wzięli udział m.in. Czesław Renkiewicz, Prezydent Miasta Suwałk, Tomasz Gajewski, syn zmarłego w 2010 roku patrona turnieju oraz Wojciech Winnik, prezes zarządu Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o.

Po zakończeniu uroczystości związanych z otwarciem XII Memoriału Józefa Gajewskiego do sportowej rywalizacji przystąpili gospodarze Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”, którzy zainaugurowali tym samym nowy sezon przed własną publicznością.

W meczu z Barkomem Kazhany Lwów to biało-niebiescy byli stroną, która na przestrzeni całego meczu częściej kontrolowała boiskowe poczynania, ale nie zabrakło momentów, w których to mistrzowie Ukrainy pokazywali się z nieco lepszej strony.

Ostatecznie podopieczni trenera Andrzeja Kowala zameldowali się w finale, w którym sprawdzą formę siatkarzy Trefla Gdańsk, natomiast o III miejsce zagrają Indykpol AZS Olsztyn z Barkomem Kazhany Lwów.

Spotkanie z Mistrzem Ukrainy ocenia Piotr Łukasik, przyjmujący Ślepska Malow Suwałki:

Harmonogram gier drugiego dnia XII Memoriału Józefa Gajewskiego:

13:0015:00 – Mecz o III miejsce (przegrani z piątku)
15:3017:30 – Mecz o I miejsce (zwycięzcy z piątku)
17:4518:15 – Ceremonia zakończenia XII Memoriału Józefa Gajewskiego

Sprzedaż biletów na drugi dzień XII Memoriału Józefa Gajewskiego rozpocznie się o godzinie 11:00, w kasach biletowych zlokalizowanych przy głównym wejściu do Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”

Wszystkich kibiców, którzy zdecydują się na udział w XII Memoriale Józefa Gajewskiego i wspieranie siatkarzy biorących udział w sportowej rywalizacji, prosimy o zapoznanie się z treścią i przestrzeganie poniższych regulaminów:

Regulamin Sanitarno-Epidemiologiczny – kliknij tutaj, aby przeczytać!

Regulamin Imprezy Masowej – kliknij tutaj, aby przeczytać!

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i dziękujemy wszystkim zainteresowanym za dostosowanie się do treści powyższych dokumentów.


Informacje dotyczące sprzedaży karnetów na sezon 2021/2022 dostępne są pod tym adresem.

Zobacz nasze media społecznościowe:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego