Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

3 punkty w meczu z Olimpią!

20 paź 2018 | 00:00

W meczu 5. kolejki I Ligi Mężczyzn pokonujemy STS Olimpię Sulęcin 3:0 (25:21, 25:18, 25:14)! MVP, czyli najbardziej wartościowym zawodnikiem meczu, został nasz środkowy – Cezary Sapiński.

W meczu 5. kolejki I Ligi Mężczyzn pokonujemy STS Olimpię Sulęcin 3:0 (25:21, 25:18, 25:14)!
MVP, czyli najbardziej wartościowym zawodnikiem meczu, został nasz środkowy – Cezary Sapiński.

Na początku pierwszego seta dzięki wsparciu swoich kibiców prezentowaliśmy się naprawdę bardzo dobrze. Do tego serią bardzo dobrych zagrywek popisał się Patryk Szwaradzki. Goście z Sulęcina nie mieli zamiaru się poddać i punkt po punkcie odrabiali straty. Sygnał do lepszej gry drużyny dał m.in. Mateusz Linda (były gracz MKS Ślepsk Suwałki). Chwilę później dwa asy serwisowe na stronę przeciwników posłał Patryk Zarębski. W drugiej połowie seta nasz zespół wypracował cztery oczka przewagi, do końca utrzymał koncentrację i wygrał premierową odsłonę meczu.

Drugiego seta rozpoczęliśmy równie mocno skoncentrowani. Przełożyło się to od razu na bardzo wysoką skuteczność w ataku. Ponadto nie zwalnialiśmy ręki w polu serwisowym. Sulęcianie z kolei nie wystrzegali się prostych błędów. Nasz zespół do końca kontrolował grę, a bezapelacyjnym liderem zespołu był wspomniany Szwaradzki. Pewnie wygraliśmy drugą partię, obejmując tym samym prowadzenie w meczu 2:0.

Podopieczni Mateusza Mielnika poszli za ciosem również w secie numer trzy. W dalszym ciągu utrzymywali wysoki poziom gry i nie pozwolili rywalom nawiązać równej walki. Punktowaliśmy STS Olimpię w każdym elemencie. Nasz zespół w tej partii zasłużyli na duże słowa uznania jeśli chodzi o obronę oraz wysoką skuteczność w ataku. Z kolei na wielkie brawa za serię kapitalnych zagrywek zasłużył Wojciech Siek. W ostatnim secie w pełni zdominowaliśmy gości i wygraliśmy w całym meczu 3:0.

Tekst: Katarzyna Porębska / PLS
Edycja: Daniel Bobrowski