Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Akcja RMF FM z udziałem biało-niebieskich!

14 cze 2024 | 16:17

RMF FM zaprasza wszystkich słuchaczy do udziału w wyjątkowej akcji "Twoje Fajne Miasto". Żółto-niebieskie miasteczko RMF FM pojawi się nad Zalewem Arkadia na suwalskich bulwarach, oferując liczne atrakcje i niezapomniane wrażenia.

Odwiedzający będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć radio "od kuchni". Organizatorzy przygotowali wiele konkursów oraz atrakcji dla najmłodszych, zapewniając rozrywkę dla całych rodzin. Na antenie RMF FM promowane będą wyjątkowe wydarzenia i osoby związane z Suwałkami, z których mieszkańcy miasta są szczególnie dumni. Piotr Bułakowski, dziennikarz RMF FM, zapowiada: "Będziemy promować ciekawe wydarzenia i osoby. Słyszeliśmy, że na 'polskim biegunie zimna' działa silna ekipa morsów, więc zapytamy ich o porady, jak ochłodzić się w ciepłe dni."

Dodatkową atrakcją będzie spotkanie z siatkarzami Ślepska Malow Suwałki, którzy na co dzień występują w PlusLidze i reprezentują Suwałki na sportowej arenie Polski. Organizatorzy przygotowali konkursy, w których będzie można wygrać piłki oraz klubowe gadżety. RMF FM i Ślepsk Malow Suwałki zapraszają do wspólnej zabawy i spędzenia czasu nad Zalewem Arkadia. To doskonała okazja, aby odkryć, co sprawia, że Suwałki są tak wyjątkowe.

Biało-niebiescy pojawią się blisko miasteczka RMF FM około 10:45. Do zobaczenia! #RazemMożemyWięcej