Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Album fotograficzny „Historia Złota 2018”

5 sie 2019 | 00:00

Wielka gratka dla kibiców polskiej siatkówki!

Wielka gratka dla kibiców polskiej siatkówki!

Na platformie crowdfundingowej wspieram.to ruszyła akcja poświęcona wydaniu albumu fotograficznego „Historia Złota 2018”.

To prestiżowe, na bardzo wysokim poziomie edytorskim wydawnictwo stanowi fotograficzną opowieść drogi, jaką pokonała Reprezentacja Polski do złotego medalu, podczas Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn rozgrywanych w Bułgarii i we Włoszech w 2018 r.

Wydarzenie to szczególnie mocno zapisało się na kartach polskiego sportu bowiem Polacy drugi raz z rzędu wywalczyli złoty medal mistrzostw świata.

Każdy może wesprzeć akcję, a szczególnie liczymy na wspaniałych kibiców polskiej siatkówki, uznawanych podobnie jak nasza reprezentacja, za najlepszych na świecie. Akcja prowadzona będzie przez 60 dni i potrwa do połowy września 2019 r. Dla uczestników organizator przewidział bardzo atrakcyjne nagrody, cenne dla każdego kibica siatkówki.

Album posiada twardą oprawę i obwolutę, jest okazałym wydawnictwem liczącym blisko 250 stron. Stanowi znakomitą pamiątkę tamtych wspaniałych mistrzostw i powinien się znaleźć w bibliotece każdego kibica polskiej siatkówki. Ponadto w albumie znajdują się sylwetki czternastu Mistrzów Świata wraz z informacjami nt. wszystkich meczów Polaków wraz z programem rozgrywek tej prestiżowej imprezy.

Zapraszamy do udziału w akcji! Szczegóły: https://wspieram.to/albumhistoriazlota2018

Więcej informacji o akcji: k.matuszak@grupacodex.pl