Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Andreas Takvam: Tęsknię za atmosferą w „Suwałki Arenie”

14 maj 2020 | 00:00

Andreas Takvam, środkowy Ślepska Malow Suwałki, należy do grupy zawodników, którzy pozostają w zespole na kolejny sezon (o czym przeczytacie tutaj). 27-latek przebywa obecnie w swoim rodzinnym domu, w Norwegii. 

Andreas Takvam, środkowy Ślepska Malow Suwałki, należy do grupy zawodników, którzy pozostają w zespole na kolejny sezon (o czym przeczytacie tutaj). 27-latek przebywa obecnie w swoim rodzinnym domu, w Norwegii. 

Redakcja: Czy tęsknisz za boiskiem, ligową rywalizacją i naszymi fantastycznymi kibicami?

Andreas Takvam: Bardzo! Tęsknię za profesjonalnym sportem i atmosferą, jaka panuje w Hali Widowiskowo-Sportowej „Suwałki Arena”. Mam nadzieję, że wszystko będzie powoli wracało na dobre tory i wkrótce wspólnie z kibicami spotkamy się na naszych meczach. Niech wrócą stare, dobre czasy!

Utrzymanie formy fizycznej w obecnym czasie nie należy do najprostszych. Jak sobie z tym radzisz?

Przede wszystkim biegam, ale ćwiczę również typowo siłowo. Korzystam ze sprzętu, który użycza mi lokalne centrum fitness, więc jestem w stanie utrzymać dobrą formę.

Jesteście w trakcie okresu typowo urlopowego, wolnego od profesjonalnej siatkówki. Jaką pogodę macie w Norwegii?

Pozostawię to bez komentarza (śmiech). Wczoraj padał śnieg… myślę więc, że ten temat możemy zostawić w spokoju!

Co możesz powiedzieć o pandemii koronawirusa w Norwegii? Jak obecnie wygląda sytuacja? Czy obostrzenia są podobne do tych, które wprowadzono w Polsce?

Wszystko wydaje się być pod kontrolą. Początkowo tych ograniczeń było naprawdę sporo, ale teraz jesteśmy bardzo blisko powrotu do pełnej normalności. Zobaczymy co przyniosą najbliższe tygodnie. Najważniejsze jest to, aby być zdrowym.

Czy w wolnym czasie słuchasz Snoop Dogg’a, którego temat poruszyliśmy przy okazji naszej ostatniej rozmowy? Jakich innych artystów poleciłbyś naszym kibicom?

Oj tak! Snoop D-o-„double G” gości w moich głośnikach bardzo często! Wszystkim miłośnikom tego artysty polecam również twórczość J. Cole’a. Niech płynie!

#RazemMożemyWięcej