Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Andrzej Sawicki i Damian Słabiński zostają z nami!

7 cze 2019 | 00:00

Andrzej Sawicki i Damian Słabiński uzupełniają sztab szkoleniowy MKS Ślepsk Malow Suwałki na sezon 2019/2020 i tym samym kontynuują pracę w klubie!
 
Sawicki w ubiegłym sezonie odpowiadał w klubie za przygotowanie motoryczne. Na codzień spełnia się również jako nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. bryg. pil. Witolda Urbanowicza w Suwałkach. Dodajmy, że praca Sawickiego z młodymi siatkarzami SUKSS Suwałki przynosi znakomite efekty w postaci dobrych wyników na szczeblu wojewódzkim i krajowym.
 
Słabiński natomiast w sezonie 2018/2019 pełnił funkcję klubowego fizjoterapeuty. Poza pracą w klubie stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe w szeregach Melius Centrum Rehabilitacji i rozwija autorski projekt „jestfizjo.pl”.
 
– Cieszę się, że trenerzy pochodzący z Suwałk będą nie tylko stanowili o sile naszego klubu, ale również sprawdzą się w starciu z najlepszymi zawodnikami i trenerami siatkarskiego świata. Życzę Andrzejowi i Damianowi, aby w dalszym ciągu zarażali zawodników pasją i energią, którą niewątpliwie posiadają. Niech ten sezon będzie dla nich możliwością dalszego rozwoju i spełnienia zawodowego – powiedział Wojciech Winnik, prezes MKS Ślepsk Malow Suwałki.
 
Witamy na pokładzie i życzymy wspaniałego sezonu! #RazemMożemyWięcej
 
Bądźcie czujni! W najbliższych dniach czeka na Was mnóstwo niespodzianek!