Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

ASPI dołączyło do grona sponsorów Ślepska

16 lut 2018 | 00:00

Kolejne suwalskie firmy dołączyły do grona sponsorów I-ligowego klubu siatkówki MKS Ślepsk Suwałki. Są to m.in  ASPI Spółka Komandytowa produkująca narzędzia dla przemysłu drzewnego i meblarskiego. Um owa z ASPI obowiązuje od 1.01.2018 r  do końca 2018 roku

– Cieszę się, że do przedstawicieli suwalskiego biznesu, którzy dostrzegają i doceniają nasze wysiłki mające na celu z jednej strony popularyzację siatkówki wśród suwalczan, z drugiej ciągłe podnoszenie poziomu sportowego naszej drużyny, która już dziewiąty sezon gra w I lidze i stawia sobie za cel awans do siatkarskiej ekstraklasy, dołączyły firmy ASPI . „Razem możemy więcej” to nasze klubowe hasło możemy realizować tylko dzięki współpracy z władzami województwa, miasta, lokalnym biznesem. Jestem przekonany, że „Razem …” zrealizujemy nasz wspólny cel i damy Suwałkom drużynę piłki siatkowej mężczyzn, która grać będzie z najlepszymi w Polsce.

– Siatkówką pasjonujemy się do ponad 20 lat, co doceniły także władze Polskiego Związku Piłki Siatkowej odznaczając nas na jubileusz 70-lecia PZPS kopią złotego medalu wywalczonego przez Polską drużynę na Igrzyskach Olimpijskich w Montrealu w roku 1976. Jesteśmy kibicami Ślepska, żyjemy siatkówką i, mając na uwadze popularyzację i dalszy rozwój tej niezwykle widowiskowej dyscypliny nad Czarną Hańczą podpisaliśmy porozumienie o wspieraniu naszego klubu, bo takim jest Miejski Klub Sportowy Ślepsk Suwałki – mówi Stanisław Szyszko, prezes ASPI.

ASPI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. powstała w 2004 roku. W branży metalowej działa od 2008 roku. producenta narzędzi dla przemysłu drzewnego i mebla rskiego. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości narzędzi do obróbki drewna. Do tworzenia oferowanych produktów wykorzystuje wyłącznie najlepsze surowce dostępne na rynku. W ofercie ASPI znajdują się takie narzędzia, jak m.in. piły trakowe, tarczowe i taśmowe oraz wiertła puszkowe. Oprócz tego spółka produkuje frezy, noże, w tym noże do głowic zrębkujących oraz noże do reduktorów napływów korzeniowych. Prowadzimy również sprzedaż pił z ostrzami stellitowymi oraz innych narzędzi dla branży meblarskiej.

Obok produkcji narzędzi do obróbki drewna, świadczy usługi obróbki CNC i laserowego cięcia blach i innych materiałów oraz wyważania wielopoziomowego elementów wirujących maszyn. Zajmuje się także regeneracją narzędzi dla przemysłu drzewnego i meblarskiego oraz projektowaniem elementów z blachy. W ofercie posiada ponadto szeroki wybór noży przeznaczonych do strugarek, głowic zrębkujących oraz do reduktorów napływów korzeniowych. Oprócz tworzenia narzędzi przeznaczonych do obróbki drewna, spółka zajmuje się także produkcją frezów.