Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Autobusem na mecz z Jastrzębiem!

23 lis 2022 | 10:00

Szykuje się wielkie święto siatkówki, z kompletem publiczności na trybunach! Meczowa komunikacja miejska, która bezpłatnie dowozi kibiców na mecze Ślepska Malow Suwałki, dowiezie miłośników siatkówki na mecz z Jastrzębskim Węglem! Tradycyjnie zapraszamy wszystkich sympatyków biało-niebieskich do wspólnej, mobilnej przejażdżki, w czasie której można sprawdzić dokładny przebieg trasy, pokrywającej się z popularną linią o numerze "19".

Przypominamy, że linię meczową uruchomiono w trakcie sezonu 2021/2022, z inicjatywy Miasta Suwałki, Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej oraz sponsorów Ślepska Malow Suwałki. To odpowiedź na wniosek zarządu klubu i jego kibiców.

Najbliższą okazją do wspólnej podróży będzie czwartkowy (24.11) mecz z Jastrzębskim Węglem, który rozpocznie się o godzinie 16:15. 

Kurs rozpocznie się o godzinie 15:15 z przystanku Świerkowa / Chabrowa (02) na żądanie.

Trasa: Świerkowa – Nowomiejska – Pułaskiego – Kowalskiego – Reja – Kościuszki – 24 Sierpnia – Suwałki Arena

Przyjazd przed Halę Sportowo-Widowiskową “Suwałki Arena”:  30 minut przed rozpoczęciem meczu.

Autobus powrotny wyrusza 20 minut po zakończeniu spotkania.
_

Meczowy autobus Ślepska Malow Suwałki będzie także kursował w dniu meczu z LUK Lublin - 3 grudnia. Planowany początek kursu o godzinie 16:30 z przystanku Świerkowa / Chabrowa (02) na żądanie. Dokładny przebieg trasy znajdziecie w wideo poniżej.

Zobacz trasę przejazdu meczowej komunikacji miejskiej: