Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Autobusem na mecz z Radomiem!

5 lis 2022 | 11:22

Meczowa komunikacja miejska, która bezpłatnie dowozi kibiców na mecze Ślepska Malow Suwałki, dowiezie miłośników siatkówki również na mecz z Cerradem Enea Czarnymi Radom! Tradycyjnie zapraszamy wszystkich sympatyków biało-niebieskich do wspólnej, mobilnej przejażdżki, w czasie której można sprawdzić dokładny przebieg trasy, pokrywającej się z popularną linią o numerze "19".

Przypominamy, że linię meczową uruchomiono w trakcie sezonu 2021/2022, z inicjatywy Miasta Suwałki, Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej oraz sponsorów Ślepska Malow Suwałki. To odpowiedź na wniosek zarządu klubu i jego kibiców.

Najbliższą okazją do wspólnej podróży będzie czwartkowy (10.11) mecz z Cerradem Enea Czarnymi Radom, który rozpocznie się o godzinie 20:30. Bilety na wydarzenie w formie elektronicznej dostępne są na stronie: https://bilety.slepsksuwalki.pl.

Kurs rozpocznie się o godzinie 19:30 z przystanku Świerkowa / Chabrowa (02) na żądanie.

Trasa: Świerkowa – Nowomiejska – Pułaskiego – Kowalskiego – Reja – Kościuszki – 24 Sierpnia – Suwałki Arena

Przyjazd przed Halę Sportowo-Widowiskową “Suwałki Arena”:  30 minut przed rozpoczęciem meczu.

Autobus powrotny wyrusza 20 minut po zakończeniu spotkania.
_

Meczowy autobus Ślepska Malow Suwałki będzie także kursował w dniu meczu z Jastrzębskim Węglem - 24 listopada. Planowany początek kursu o godzinie 15:15 z przystanku Świerkowa / Chabrowa (02) na żądanie. Dokładny przebieg trasy znajdziecie w wideo poniżej.

Zobacz trasę przejazdu meczowej komunikacji miejskiej: