Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Biało-niebiescy zagrają w "Solbet Cup"

12 wrz 2023 | 13:41

Ślepsk Malow Suwałki, po powrocie z Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego / III Memoriału Franciszka Ilczuka w Białymstoku, rozpoczął kolejny tydzień przygotowań do sezonu 2023/2024. Przed biało-niebieskimi kolejna szansa na sprawdzenie swojej aktualnej dyspozycji na tle innych ekip. Wszystko za sprawą Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej "Solbet Cup", który odbędzie się w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawskim, w dniach 15-16 września.

W najbliższy weekend zobaczymy w akcji cztery drużyny - AERO Odolena Voda (Czechy), BKS Visłę Proline Bydgoszcz, Enea Czarnych Radom oraz Ślepsk Malow Suwałki. Dyspozycja podopiecznych trenera Dominika Kwapisiewicza powinna rosnąć z każdym, kolejnym treningiem, czego efekty powinny być widoczne już w najbliższych sparingach. Pierwszego dnia "Solbet Cup", czyli 15 września, odbędą się dwa mecze - o godzinie 16:00 zmierzą się BKS Visła Proline Bydgoszcz i Volejbal Odolena Voda, natomiast po zakończeniu tego spotkania zobaczymy na boisku Enea Czarnych Radom i Ślepsk Malow Suwałki.

Zwycięzcy poszczególnych spotkań zmierzą się w sobotnim finale, który odbędzie się 30 minut po zakończeniu meczu o 3. miejsce. Początek starcia o najniższy stopień turniejowego podium o godzinie 12:00.

Uczestnicy Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Solbet Cup w Solcu Kujawskim:

- BKS Visła Proline Bydgoszcz

- Enea Czarni Radom

- Ślepsk Malow Suwałki

- AERO Odolena Voda

15 września 2023

BKS Visła Proline Bydgoszcz - AERO Odolena Voda • 16:00

Enea Czarni Radom - Ślepsk Malow Suwałki ( *30 minut po zakończeniu spotkania BKS Visła Proline Bydgoszcz - Volejbal Odolena Voda)

16 września 2023

Mecz o 3. miejsce "Solbet Cup" - 12:00
Mecz o 1. miejsce "Solbet Cup" - 30 minut po zakończeniu meczu o 3. miejsce