Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Ślepsk Malow Suwałki rozpoczyna udział w "Solbet Cup"

15 wrz 2023 | 18:00

Ślepsk Malow Suwałki rozpoczyna swój udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej "Solbet Cup", który rozpoczął się w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawskim. Biało-niebiescy zmierzą się dziś (15.09) z Enea Czarnymi Radom.

W ten weekend kibice zgromadzeni na trybunach hali OSiR w Solcu Kujawskim zobaczą w akcji cztery drużyny - AERO Odolena Voda (Czechy), BKS Visłę Proline Bydgoszcz, Enea Czarnych Radom oraz Ślepsk Malow Suwałki. Pierwszego dnia "Solbet Cup", czyli 15 września, odbędą się dwa mecze - o godzinie 16:00 zmierzą się BKS Visła Proline Bydgoszcz i Volejbal Odolena Voda, natomiast po zakończeniu tego spotkania zobaczymy na boisku Enea Czarnych Radom i Ślepsk Malow Suwałki. Trener Dominik Kwapisiewicz będzie miał do dyspozycji wszystkich trenujących zawodników, z wyjątkiem przebywających na zgrupowaniach reprezentacyjnych Zigi Sterna, Matiasa Sancheza i Joaquina Gallego.

Zwycięzcy poszczególnych spotkań zmierzą się w sobotnim finale, który odbędzie się 30 minut po zakończeniu meczu o 3. miejsce. Początek starcia o najniższy stopień turniejowego podium o godzinie 12:00.

Uczestnicy Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Solbet Cup w Solcu Kujawskim:

- BKS Visła Proline Bydgoszcz

- Enea Czarni Radom

- Ślepsk Malow Suwałki

- AERO Odolena Voda

15 września 2023

BKS Visła Proline Bydgoszcz - AERO Odolena Voda • 16:00

Enea Czarni Radom - Ślepsk Malow Suwałki ( *30 minut po zakończeniu spotkania BKS Visła Proline Bydgoszcz - Volejbal Odolena Voda)

16 września 2023

Mecz o 3. miejsce "Solbet Cup" - 12:00
Mecz o 1. miejsce "Solbet Cup" - 30 minut po zakończeniu meczu o 3. miejsce