Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Bilety na mecz z ZAKSĄ jeszcze dostępne!

16 mar 2023 | 07:22

Miłośnicy siatkówki, zwracamy się do Was z gorącym zaproszeniem na jeden z najbardziej oczekiwanych meczów sezonu! Bilety na mecz Ślepska Malow Suwałki z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle są już w sprzedaży, a z każdym dniem będzie ich coraz mniej. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć na własne oczy starcie biało-niebieskich z utytułowanymi rywalami z Kędzierzyna-Koźla, tegorocznymi triumfatorami Tauron Pucharu Polski.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle to drużyna, której nie trzeba przedstawiać. Dwukrotni zwycięzcy prestiżowej siatkarskiej Ligi Mistrzów, wielokrotni triumfatorzy PlusLigi oraz zdobywcy Pucharu Polski. Ich klasa, umiejętności i nieustannie wysoki poziom sportowy niemal zawsze przyciągają tłumy kibiców, a każde spotkanie z ich udziałem to prawdziwa, siatkarska uczta. Po drugiej stronie siatki staną podopieczni trenera Dominika Kwapisiewicza, cały czas ambitnie walczący o miejsce w najlepszej ósemce ligi. W najbliższym meczu suwalczanie zmierzą się na wyjeździe z LUK Lublin, a następnie powrócą do Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena", gdzie w odstępie 5 dni zagrają z "Zaksą" oraz Aluronem CMC Wartą Zawiercie (przyp. red. 25 marca, godz. 14:45)

W składzie Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle możemy zobaczyć m.in. Bartosza Bednorza, Aleksandra Śliwkę, Łukasza Kaczmarka, Marcina Janusza czy Erika Shoji'ego. Zawodnicy prowadzeni rzez trenera Tuomasa Sammelvuo prezentują w trwającym sezonie 2022/2023 wysoką formę, ale zdarzają im się wpadki, czego efektem jest dopiero 5. miejsce w ligowej tabeli, z 52 punktami na koncie. Kędzierzynianie zwyciężyli w 18 meczach, a w 8 schodzili z parkietu pokonani Nie przeszkodziło to jednak mistrzom Polski w sięgnięciu po Tauron Puchar Polski, po zwycięstwie z Jastrzębskim Węglem.

Zachęcamy wszystkich kibiców do zakupu biletów na to wyjątkowe spotkanie. Z każdym dniem liczba dostępnych miejsc maleje, dlatego warto się pospieszyć, aby nie przegapić okazji obserwowania sportowych emocji na żywo - https://bilety.slepsksuwalki.pl.