Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Bilety na Skrę? Tylko w kasach!

4 lut 2023 | 13:28

Informujemy o zakończeniu sprzedaży internetowej biletów na mecz 23. kolejki PlusLigi z PGE Skrą Bełchatów. W praktyce oznacza to, że jedyną drogą do zakupu biletu na jutrzejsze (05.02) wydarzenie będą kasy biletowe w holu głównym Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena". Otwarcie kas zaplanowano na godzinę 13:45, godzinę przed rozpoczęciem meczu.

Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w kasach to 110 wejściówek. Wszystkie pozostałe bilety zostały wyprzedane. Zapowiada się wielkie, siatkarskie święto z udziałem fantastycznej publiczności z różnych regionów Polski. Przyjazd do Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena" zapowiedzieli również członkowie Klubu Kibica PGE Skry Bełchatów. 

Warto wspomnieć o zimowym wietrzeniu magazynu, w ramach którego meczowe koszulki i klubowe gadżety będą dostępne w mocno obniżonych cenach. Tego dnia polecamy wybrać się do hali w biało-niebieskich barwach i pozostawić wszelką służbową odzież w swoich szafach. 

Mecz Ślepsk Malow Suwałki - PGE Skra Bełchatów rozpocznie się jutro (05.02) o godzinie 14:45. Transmisję wydarzenia przeprowadzi telewizja Polsat Sport.

W jaki sposób mogę dojechać do hali, na mecz?

Tradycyjnie, podobnie jak miało to miejsce w 2022 roku, będzie możliwość dotarcia na mecz Ślepska Malow Suwałki meczową komunikacją miejską. Przejazdy autobusami, które dowożą kibiców biało-niebieskich na mecze PlusLigi, są BEZPŁATNE.

Kurs na mecz z PGE Skrą Bełchatów rozpocznie się 5 lutego o godzinie 13:45 z przystanku Świerkowa / Chabrowa (02) na żądanie.

Trasa: Świerkowa – Nowomiejska – Pułaskiego – Kowalskiego – Reja – Kościuszki – 24 Sierpnia – Suwałki Arena

Przyjazd przed Halę Sportowo-Widowiskową “Suwałki Arena” 30 minut przed rozpoczęciem meczu.

Autobus powrotny wyrusza 20 minut po zakończeniu spotkania.

Co musisz wiedzieć wybierając się na mecz Ślepsk Malow Suwałki - PGE Skra Bełchatów?

• Wejście do hali otwieramy o godz. 13:45,
• Kasa biletowa będzie otwarta również od godz. 13:45,
• Stacjonarnie wejściówki dostępne będą w kasach biletowych, w dniu meczu,
• Strefa dziecka tego dnia będzie dostępna w małej hali,
• Biało-niebieskie gadżety dla kibiców w promocyjnych cenach oferuje Sklep Kibica Ślepska Malow Suwałki, dostępny w holu głównym "Suwałki Arena"!