Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Dariusz Ułanowicz dyrektorem sportowym Ślepska Malow Suwałki

11 sie 2023 | 12:05

Dariusz Ułanowicz, pełniący dotychczas funkcję prezesa zarządu Stowarzyszenia Lokalnego Salezjańskiej Organizacji Sportowej „SL SALOS” w Suwałkach oraz ogólnokrajowego prezesa SALOS RP, został dyrektorem sportowym Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o.

O utworzeniu nowego stanowiska w klubie poinformował na czwartkowej (10.08) konferencji prasowej Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki, który przedstawił także rolę i funkcję Ułanowicza w strukturze, wspierającą jego codzienne działania na rzecz rozwoju klubu.

"Od ponad dwóch lat zastanawialiśmy się, kto mógłby taką funkcję objąć. Zdecydowaliśmy się na Dariusza Ułanowicza." - przyznawali zgodnie w czasie konferencji prasowej Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki i Michał Wiszniewski, przedstawiciel MPPB J.W. Ślepsk Augustów.

Dariusz Ułanowicz ma 48 lat. Niemal połowę swojego zawodowego życia przepracował w firmie Cymes, będącej wieloletnim sponsorem biało-niebieskich. Ułanowicz będzie odpowiedzialny w Miejskim Klubie Sportowym Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o., m.in. za koordynację szkolenia młodzieży, współpracę z klubowym działem komunikacji, nadzorem akcji promocyjnych oraz dbałość o dobre relacje z partnerami klubu i środowiskiem kibicowskim.

Podobnie jak przed poprzednimi kampaniami PlusLigi trwają rozmowy z kilkudziesięcioma mniejszymi sponsorami i starania o pozyskanie kolejnych.

"Podczas pracy w Cymesie współpracowałem z około 800 firmami, w Salosie organizowałem ogólnopolskie igrzyska, nabrałem doświadczenia." - mówił w czasie konferencji prasowej Dariusz Ułanowicz."Salos współpracuje ze Ślepskiem Malow Suwałki już od 2013 roku. Podjąłem decyzję, by całym sercem zaangażować się w sport. Mam nadzieję, że dzieci z Salosu będą dumne z tego, że ich prezes pracuje w najlepszym klubie, a ja szybko nauczę się nowej roli." - dodał Ułanowicz.