Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Do zobaczenia po wakacjach!

22 cze 2024 | 18:32

22 czerwca 2024 roku grupy dzieci trenujących piłkę siatkową pod opieką Ślepska Malow Suwałki uroczyście zakończyły sezon 2023/2024. Zajęcia, odbywające się w małej hali kompleksu sportowego "Suwałki Arena", były miejscem, gdzie młodzi adepci siatkówki mogli rozwijać swoje umiejętności i pasje.

Podopieczni trenera Wiesława Orłowskiego wzięli udział w wewnętrznym turnieju, który stał się zwieńczeniem całorocznych treningów. Ich zaangażowanie i postępy są naprawdę obiecujące, co wróży świetnie na przyszłość.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich młodych siatkarzy oraz ich rodziców za kilka miesięcy sumiennej pracy i zaangażowania. Szczególne wyrazy wdzięczności należą się również Nicoli Konikowskiej, wolontariuszce, która z oddaniem wspierała proces szkolenia dzieci.

Klub wyraża nadzieję na ponowne spotkanie po wakacjach, kiedy to ruszy nowy nabór do sekcji siatkówki. Informacje na ten temat będą dostępne na stronie internetowej Ślepska Malow Suwałki oraz w mediach społecznościowych klubu.

Do zobaczenia po wakacjach!