Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Dominik Depowski został nowym zawodnikiem Ślepska Malow Suwałki

18 lip 2022 | 00:00

Dominik Depowski został nowym zawodnikiem Ślepska Malow Suwałki. 27-letni przyjmujący związał się z klubem rocznym kontraktem. Pomimo młodego wieku Depowski jest bardzo doświadczonym siatkarzem, który w przeszłości reprezentował barwy m.in. Asseco Resovii Rzeszów, AZS Politechniki Warszawskiej, AZS AGH Kraków, Espadonu Szczecin, GKS-u Katowice, Jastrzębskiego Węgla, Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Aluronu CMC Warty Zawiercie. W ostatnich dwóch sezonach PlusLigi zdobywał medale Mistrzostw Polski – srebrny z zespołem z Kędzierzyna (2020/2021) oraz brązowy z drużyną z Zawiercia (2021/2022). Depowski ma również na swoim koncie medale Mistrzostw Polski Juniorów, Mistrzostw Polski Kadetów oraz zwycięstwo w Pucharze Polski z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Dominik Depowski został nowym zawodnikiem Ślepska Malow Suwałki. 27-letni przyjmujący związał się z klubem rocznym kontraktem.

Pomimo młodego wieku Depowski jest bardzo doświadczonym siatkarzem, który w przeszłości reprezentował barwy m.in. Asseco Resovii Rzeszów, AZS Politechniki Warszawskiej, AZS AGH Kraków, Espadonu Szczecin, GKS-u Katowice, Jastrzębskiego Węgla, Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Aluronu CMC Warty Zawiercie. W ostatnich dwóch sezonach PlusLigi zdobywał medale Mistrzostw Polski – srebrny z zespołem z Kędzierzyna (2020/2021) oraz brązowy z drużyną z Zawiercia (2021/2022). Depowski ma również na swoim koncie medale Mistrzostw Polski Juniorów, Mistrzostw Polski Kadetów oraz zwycięstwo w Pucharze Polski z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Sylwetka zawodnika:

• Data i miejsce urodzenia: 27.10.1995, Ropczyce
• Wzrost: 200 cm
• Waga: 95 kg

Statystyki Dominika Depowskiego w PlusLidze:

• Rozegrane mecze: 133
• Punkty: 475
• Asy serwisowe: 36
• Punkty zdobyte po ataku: 395
• Punkty zdobyte blokiem: 44

„Dominik jest bardzo ambitnym chłopakiem, który potrzebuje zaufania i cennych minut na boisku. W ostatnich sezonach PlusLigi udowodnił, że zawsze można liczyć na jego umiejętności i doświadczenie. Jesteśmy przekonani, że jako sportowiec nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i rozwinie swoje skrzydła przy udziale naszego sztabu szkoleniowego oraz wspaniałej, suwalskiej publiczności. Wierzymy, że prawdziwa, sportowa złość wyzwoli w Dominiku dodatkowe pokłady energii, potrzebnej przy rywalizacji o miejsce w składzie. Bardzo szybko doszliśmy do porozumienia i cieszymy się, że będzie reprezentował biało-niebieskie barwy. – mówi Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki.

_

O współpracy klubu z Fundacją Itaka: https://bit.ly/3ma0QL8.

Numer sprawy dotyczącej zaginięcia Konrada Chodkiewicza: 22-0130.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

Facebook | Instagram | Twitter

#RazemMożemyWięcej