Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Dziękujemy… czyli #SponsorskiNjus #7

19 lip 2020 | 00:00

Niedzielne popołudnie (19.07) to dobry moment na kolejne wydanie serii #SponsorskiNjus , którą pragniemy wyrazić wdzięczność i podziękowania firmom, które wspierały zespół w czasie trwającego sezonu i okresu epidemiologicznego, a które zadeklarowały pozostanie z biało-niebieskimi w sezonie 2020/2021. Wsparcie naszych partnerów pozwala pozytywnie spojrzeć w przyszłość i realnie myśleć o realizacji sportowych celów w obliczu trudnej sytuacji ekonomicznej w kraju. Zachęcamy wszystkich kibiców biało-niebieskich do korzystania z usług wskazanych podmiotów, które dokładają niezwykle ważne elementy do budowy i stabilizacji Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o.
 
W siódmym już wydaniu #SponsorskiegoNjusa pragniemy podziękować następującym podmiotom:
 
Izoterm – firma powstała w 1992 roku z myślą o wdrożeniu nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań technicznych w podejmowanych działaniach z zakresu branży sanitarnej i okołobudowlanej,
FajneKola.pl – firma oferuje sprzedaż hurtową i detaliczną m.in. alufelg, opon oraz chemii samochodowej.
Crystal Cinema Records – firma zajmuje się szeroko pojętą realizacją zleceń audio-wizualnych, których efekty możecie podziwiać m.in. w Hali Widowiskowo-Sportowej „Suwałki Arena” oraz w ramach „Biało-Niebieskiej Domówki”,
Mazurska Akademia Kawy – w ofercie firmy znajdziecie wszystko, czego potrzebuje prawdziwy miłośnik kawy, czekolady i herbaty. Anzati Mazurska Akademia Kawy oferuje również serwis ekspresów.
 
Przybijamy Wam „piątkę” i dziękujemy za okazywane klubowi wsparcie i wkład w rozwój suwalskiej siatkówki! Niech nadchodzące miesiące obfitują w wiele branżowych sukcesów i dziesiątki zadowolonych klientów. Życzymy Wam również dużo, dużo zdrowia. Dzięki za to, że jesteście z biało-niebieskimi!
 
#RazemMożemyWięcej