Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Elektromil SALS: Zwycięstwo Trenerów w hicie kolejki!

8 wrz 2021 | 00:00

Stało się! Elektromil Suwalska Amatorska Liga Siatkówki wróciła do gry! Rozgrywki wznowiono 7 września w małej hali kompleksu sportowego „Suwałki Arena”. Zmagania miłośników siatkarskiej rywalizacji stały na bardzo wysokim poziomie.

Stało się! Elektromil Suwalska Amatorska Liga Siatkówki wróciła do gry! Rozgrywki wznowiono 7 września w małej hali kompleksu sportowego „Suwałki Arena”. Zmagania miłośników siatkarskiej rywalizacji stały na bardzo wysokim poziomie.

SUKSS Suwałki – Atlas 1:2 (25:18, 20:25, 25:27)

W pierwszym meczu VIII kolejki Elektromil Suwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki spotkały się zespoły SUKSS Suwałki i Atlas. Pierwsza odsłona przyniosła dominację młodych siatkarzy Suwalskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siatkówki, którzy zwyciężyli do 18 punktów. Nic nie zapowiadało zmiany przebiegu meczu, ale siatkarze Atlasu pokazali, że drzemie w nich spory potencjał. To właśnie oni zwyciężyli w dwóch kolejnych setach do 20 i 25 punktów, a w całym spotkaniu 2:1.

14. Pułk Przeciwpancerny – Livioon Vita Suwałki 3:0 (wo)

Kresy – Trenerzy MKS Ślepsk Malow Suwałki 0:3 (15:25, 22:25, 22:25)

Spotkanie lidera z beniaminkiem I Ligi stało się hitem VIII kolejki Elektromil Suwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Doświadczeni zawodnicy Trenerów MKS Ślepsk Malow Suwałki rozpoczęli wtorkową (07.09) rywalizację od wysokiego zwycięstwa w pierwszym secie, do 15 punktów. Z każdą, kolejną piłką do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy Kresów, którzy postawili Trenerom bardzo twarde warunki i niejednokrotnie wychodzili z dużych opresji obronną ręką. Przebieg drugiej partii wskazuje na jej bardziej wyrównany charakter, ale ostatecznie to przedstawiciele beniaminka I Ligi okazali się być lepszym zespołem i zwyciężyli do 22 punktów. Trzeci set to wiele zaciętych akcji i widowiskowych ataków. Ostatecznie liderująca w tabeli drużyna Kresów musiała uznać wyższość Trenerów MKS Ślepsk Malow Suwałki i w tej odsłonie, przegrywając seta do 22 punktów, a w całym meczu 0:3.

Dziękujemy wszystkim zespołom za dostarczone tego dnia emocje i zabawę!

W najbliższy czwartek (09.09) w „Suwałki Arenie” zmierzą się przedstawiciele II Ligi Elektromil Suwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. W pierwszym meczu XI kolejki zagrają Opakowania Kartex i Klub Kibica MKS Ślepsk Malow Suwałki. Początek meczu o godzinie 18:00. Następnie na parkiecie zobaczymy drużyny Ares i No Name, które rozpoczną rywaliację o godzinie 19:15.

Zapraszamy serdecznie do kibicowania!

Najbliższe mecze Elektromil Suwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki (II Liga):

9 września, 18:00 : Opakowania Kartex – Klub Kibica MKS Ślepsk Malow Suwałki
9 września, 19:15 : Ares – No Name

Elektromil Suwalska Amatorska Ligi Siatkówki na Facebook’u: kliknij tutaj!

Zobacz nasze media społecznościowe:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej