Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Finisz sezonu cheerleaderek!

21 cze 2024 | 14:00

Zakończył się kolejny sezon zajęć w akademii cheerleadingu sportowego działającej przy Ślepsku Malow Suwałki! Dziewczęta rozwijały swoje umiejętności pod okiem trenerki Ewy Makowskiej, która z pełnym zaangażowaniem wspierała je przez cały rok.

Zwieńczeniem sezonu był wewnętrzny konkurs, który odbył się w małej hali kompleksu sportowego "Suwałki Arena". W roli jurorów wystąpiły cheerleaderki z najbardziej doświadczonej grupy, związane z "Ślepsk Malow Suwałki: Cheerleading Academy". Ich oceny i uwagi były cennym wsparciem dla młodszych zawodniczek, motywującym je do dalszej pracy.

Chcielibyśmy wyrazić nasze podziękowania wszystkim uczestniczkom oraz ich opiekunom za wytrwałość i sumienność, jaką wykazali się w sezonie 2023/2024. To dzięki ich zaangażowaniu akademia stale się rozwija i umacnia swoją pozycję.

Jesteśmy wdzięczni za wspólnie spędzony czas i z niecierpliwością oczekujemy nowego sezonu, który przyniesie świeżą energię i nowe pomysły. Informacje na temat nowego naboru zostaną wkrótce opublikowane w mediach społecznościowych Ślepska Malow Suwałki. Zachęcamy do śledzenia naszych kanałów, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.

Dziękujemy za dotychczasową współpracę i życzymy udanych wakacji. Do zobaczenia w nowym sezonie!

#RazemMożemyWięcej