Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Firma ZWM Dojnikowscy Sp. z o.o. zostaje z nami!

6 sie 2022 | 00:00

Firma ZWM Dojnikowscy Sp. z o.o. pozostaje w gronie sponsorów Ślepska Malow Suwałki na sezon 2022/2023! Warto wspomnieć, że firma ZWM Dojnikowscy Sp. z o.o. jest wieloletnim partnerem klubu.

Firma ZWM Dojnikowscy Sp. z o.o. pozostaje w gronie sponsorów Ślepska Malow Suwałki na sezon 2022/2023! Warto wspomnieć, że firma ZWM Dojnikowscy Sp. z o.o. jest wieloletnim partnerem klubu.

O firmie:

Zakład Wyrobów Metalowych Dojnikowscy jest producentem różnego rodzaju konstrukcji metalowych. Firma znana jest ze swoich wyrobów na rynkach krajowych i zagranicznych. Ciągłe innowacje, modernizacje, nieustające przedsięwzięcia inwestycyjne, samodoskonalenie i poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych, technologicznych i rynkowych sprawiły, że spółka z każdym rokiem przedstawia większą i ciekawszą ofertę. Dzięki 30-letniemu doświadczeniu produkty są wykonane z dużą precyzją na wysokim poziomie. Siedziba firmy znajduje się w Suwałkach, w województwie podlaskim i należy do najbardziej konkurencyjnych i godnych zaufania firm w regionie.

Nowoczesne technologie produkcji oraz wysokie kwalifikacje pozwalają dostarczać Państwu produkty najwyższej jakości. Firma ZWM rozwija się bardzo dynamicznie, czego dowodem są między innymi otrzymane uznania i certyfikaty.

Więcej informacji na stronie:

Gdzie znajdziesz siedzibę naszego partnera?

ul. Majerskiego 8
16-400 Suwałki

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy ZWM Dojnikowscy Sp. z o.o. i zapoznania się z jej pełną ofertą: https://www.zwmdojnikowscy.pl/

Dziękujemy za wsparcie biało-niebieskich w kolejnym sezonie PlusLigi! #RazemMożemyWięcej

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego