Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Golf ze sponsorami

31 maj 2018 | 00:00

W miniony weekend mieliśmy zaszczyt gościć na polu golfowym wspólnie z naszymi strategicznymi sponsorami – Stocznią jachtową Ślepsk Augustów i Spółdzielnią Mleczarską Mlekpol.

W miniony weekend mieliśmy zaszczyt gościć na polu golfowym wspólnie z naszymi strategicznymi sponsorami – Stocznią jachtową Ślepsk Augustów i Spółdzielnią Mleczarską Mlekpol.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom w turnieju golfowym. Natomiast naszym sponsorom dziękujemy za nieustanne wsparcie i propagowanie piłki siatkowej.

 

Stocznia jachtowa Ślepsk Augustów to kilkanaście nowoczesnych hal produkcyjnych, specjalnie przygotowanych i przystosowanych do budowy łodzi motorowych i żaglowych, magazyny zapewniające zapas produkcyjny, betoniarnia.  Kilkadziesiąt samochodów przystosowanych do przewozu łodzi, materiałów budowlanych, a także inne pojazdy potrzebne do prowadzenia tak szerokiej działalności produkcyjno-budowlanej. Oprócz tego Ślepsk posiada ogromne tereny, które dzierżawi innym firmom. A także bazę rekreacyjną, służącą pracownikom zakładu. A jest to około 550 zatrudnionych osób, w tym wykształcona kadra kierownicza i biurowa, fachowcy w dziedzinie laminowania i montażu łodzi, prężna ekipa budowlana, będąca w stanie sprostać wszelkiego rodzaju projektom od budowy wielkopowierzchniowych hal produkcyjno-magazynowych po hotele czy też najróżniejsze domy mieszkalne. Oba te działy, czyli stocznię oraz tzw. „budowlankę” wspierają rozwinięte, także należące do Ślepska, zakłady pomocnicze: zakład obróbki drzewnej, zakład produkcji okuć ze stali czarnej i nierdzewnej, zakład akcesorii okiennych i aluminiowych, zakład formowania plexy, zakład mechaniki pojazdowej.

Więcej o firmie Ślepsk Augustów https://www.slepsk.com.pl/index.php/pl/

 

Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL w Grajewie to największy producent mleka i wyrobów mleczarskich w Polsce. Od lat niekwestionowany lider rodzimego mleczarstwa oraz jeden z dwudziestu największych przetwórców mleka w Europie. Jako pierwszy podmiot skupowy w Polsce SM MLEKPOL przekroczyła granicę 1,5 mld litrów skupionego mleka. To blisko 5 milionów litrów mleka dziennie od ponad 11 300 producentów. Produkty MLEKPOL-u powstają w 12 nowoczesnych i wysoko wyspecjalizowanych zakładach produkcyjnych w : Grajewie, Zambrowie, Mrągowie, Kolnie, Sejnach, Bydgoszczy, Sokółce, Dąbrowie Białostockiej, Radomiu, Zwoleniu, Gorzowie Wielkopolskim i Suwałkach.

SM MLEKPOL w swojej ofercie posiada: mleko pasteryzowane i UHT, śmietany i śmietanki UHT, tradycyjne napoje fermentowane: jogurty, kefiry i maślanki, masło, twarogi, serki wiejskie i śmietankowe oraz sery żółte. Flagowymi markami są: Łaciate, Milko, Mazurski Smak, Rolmlecz, Maślanka Mrągowska, Białe.

Więcej o firmie Mlekpol https://www.mlekpol.com.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=14&Itemid=342