Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Intensywne dni w szeregach biało-niebieskich!

9 gru 2020 | 00:00

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki powracają do gry po niemal dwutygodniowej przerwie. Podopieczni trenera Andrzeja Kowala rozegrają w najbliższych dniach aż trzy mecze rundy rewanżowej! Wszystkich kibiców zapraszamy do wspierania zespołu przed telewizorami i odbiornikami radiowymi. 

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki powracają do gry po niemal dwutygodniowej przerwie. Podopieczni trenera Andrzeja Kowala rozegrają w najbliższych dniach aż trzy mecze rundy rewanżowej! Wszystkich kibiców zapraszamy do wspierania zespołu przed telewizorami i odbiornikami radiowymi. 

W najbliższym meczu 17. kolejki biało-niebiescy podejmą w Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena” Asseco Resovię Rzeszów. Na uwagę zasługuje fakt, że bilans bezpośrednich meczów z Rzeszowem jest dla gospodarzy bardzo korzystny. W trzech rozegranych do tej pory spotkaniach w PlusLidze suwalczanie trzykrotnie zwyciężali w stosunku 3:1. Czy biało-niebieskim uda się podtrzymać fantastyczną serię zwycięstw z wielokrotnymi mistrzami Polski? Tego dowiemy się już 14 grudnia, o godzinie 17:30. Łatwo nie będzie, bowiem zespół prowadzony przez trenera Alberto Giulianiego w ostatnich meczach prezentuje bardzo wysoką dyspozycję, czego dowodem są zwycięstwa z Aluronem CMC Wartą Zawiercie czy GKS-em Katowice. Transmisję meczu przeprowadzą Polsat Sport oraz Polskie Radio Białystok.

Cztery dni później do Suwałk zawitają zawodnicy Aluronu CMC Warty Zawiercie. Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie z zespołem z Zawiercia nie doszło w sezonie 2020/2021 do skutku, z uwagi na wykrycie ogniska koronawirusa w szeregach biało-niebieskich. Podopieczni trenera Igora Kolakovicia grają „w kratkę”. Mimo to zajmują wysokie 5. miejsce w tabeli. W dwunastu rozegranych meczach zwyciężali siedmiokrotnie, a pięć razy schodzili z parkietu uznając wyższość rywali. Początek meczu z „Jurajskimi Rycerzami” 18 grudnia, o godzinie 20:30. Transmisję meczu przeprowadzą Polsat Sport oraz Polskie Radio Białystok.

Ostatnim meczem w 2020 roku będzie rewanżowa, „domowa” potyczka z Cuprumem Lubin, którego forma sportowa zdaje się wracać na właściwe tory. W meczu 16. kolejki lubinianie przegrali co prawda z Treflem Gdańsk po tie-break’u, ale prezentowali się na tle rywali z Gdańska co najmniej dobrze. Przypomnijmy, że w pierwszym starciu Ślepska Malow Suwałki z Lubinem górą okazali się być podopieczni trenera Andrzeja Kowala, którzy wrócili z dalekiego wyjazdu z kompletem punktów. Mecz z dwunastą w tabeli drużyną PlusLigi odbędzie się 22 grudnia, o godzinie 20:30. Transmisję meczu przeprowadzą Polsat Sport oraz Polskie Radio Białystok.

Ślepsk Malow Suwałki – Asseco Resovia Rzeszów (14 grudnia, godz. 17:30)
Ślepsk Malow Suwałki – Aluron CMC Warta Zawiercie (18 grudnia, godz. 20:30)
Ślepsk Malow Suwałki – Cuprum Lubin (22 grudnia, godz. 20:30)

Nie zapomnijcie o klubowych gadżetach: sklep.slepsksuwalki.pl

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

Facebook | Instagram | Twitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej