Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Karnety zachowują ważność!

13 kwi 2023 | 09:56

Drodzy Kibice, do boju! Mamy dla Was wspaniałe wiadomości. Pomimo zakończenia rundy zasadniczej PlusLigi w sezonie 2022/2023, wszystkie zakupione karnety zachowują swoją ważność aż do końca rozgrywek! Pragniemy podziękować Państwu za niesamowite wsparcie, jakim obdarzaliście naszych zawodników przez cały sezon. Liczymy na Państwa obecność w ostatnim, domowym meczu z LUK Lublin, który odbędzie 16 kwietnia o godzinie 17:30 w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena".

Karnety, które nabyliście Państwo na sezon 2022/2023, umożliwiają wstęp na wszystkie mecze rozgrywane w suwalskiej hali, niezależnie od etapu rozgrywek. Jeżeli ktoś z Państwa nie posiada natomiast karnetu, a chciałby przyjść na ostatni mecz sezonu, informujemy, że wejściówki na to wydarzenie są jeszcze dostępne w sprzedaży internetowej pod adresem: https://bilety.slepsksuwalki.pl. Bilety będą także dostępne w kasach, w dniu meczu.

Przypominamy ponadto o naszej niedzielnej (16.04) loterii, w ramach której każdy z kibiców, który kupi bilet na mecz z LUK Lublin i pojawi się w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena", będzie mógł wziąć udział we wspaniałej zabawie. Należy pamiętać, aby zajmować miejsca przypisane do Waszego biletu / karnetu. 

Do zgarnięcia będą:

• 3x kolacja lub obiad dla dwóch osób z wybranym zawodnikiem lub trenerem w Kuchni Tatarska u Alika,
• 3x kolacja lub obiad dla dwóch osób z wybranym zawodnikiem lub trenerem w Przystanku Rozmarino,
• 3x kolacja lub obiad dla dwóch osób z wybranym zawodnikiem lub trenerem w Kuźnia Food & Drink Suwałki,
• 2x wspólna gra w bowling dla dwóch osób z wybranym zawodnikiem lub trenerem w kręgielni MK Bowling Suwałki.