Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

KOKU Sushi Suwałki nowym partnerem Ślepska Malow Suwałki!

20 sie 2022 | 00:00

KOKU Sushi Suwałki dołącza do grona partnerów Ślepska Malow Suwałki! To współpraca, dzięki której oba podmioty będą czerpały z własnych doświadczeń, bazujących na lokalnej społeczności i połączeniu sportu z biznesem.

KOKU Sushi Suwałki dołącza do grona partnerów Ślepska Malow Suwałki! To współpraca, dzięki której oba podmioty będą czerpały z własnych doświadczeń, bazujących na lokalnej społeczności i połączeniu sportu z biznesem.

Sieć KOKU Sushi powstała z myślą o gościach, którzy poszukują nowych doznań kulinarnych, niebanalnych połączeń smaków i kuchni na najwyższym poziomie. Obecnie zrzesza ona ponad 50 restauracji w 41 polskich miastach. Przytulne wnętrza restauracji, wchodzących w skład sieci, utrzymane są w charakterystycznej dla Kraju Kwitnącej Wiśni harmonii kolorów. Dzięki 18-letniemu doświadczeniu w prowadzeniu sushi barów KOKU Sushi zaskoczy Cię niebanalnym podejściem do sztuki przyrządzania tej wielowiekowej potrawy.

KOKU Sushi jest marką bardzo dynamiczną, która stawia na systematyczny rozwój. Efektem działań są m.in. własna aplikacja do zamawiania potraw online, karta lokalnościowa, eventy w stylu „Noc Sushi”, wewnętrzne konkursy dla sushi masterów, atrakcyjne promocje oraz duży nacisk na marketing online. Co ciekawe, w 2021 roku sieć zaprezentowała nowe, ekologiczne opakowania dań serwowanych na wynos i w dostawie. Plastikowe pudełka i sosjerki zastąpiły pudełka stworzone z biodegradowalnej trzciny cukrowej oraz papieru. KOKU Sushi ogranicza ponadto swój ślad węglowy i gdy tylko ma taką możliwość, zaopatruje się w produkty od lokalnych dostawców. Odwiedzając KOKU Sushi dbasz o środowisko!

W ofercie KOKU Sushi znajdziesz także „Lunch Bufet Sushi”, którego głównym założeniem jest jednorazowa płatność, a następnie nieograniczone korzystanie z tzw. szwedzkiego stołu. Krótko mówiąć – płacisz raz i jesz ile chcesz! To rozwiązanie, które świetnie sprawdza się w czasie przerwy w pracy lub w szkole.

Oferta „Lunch Bufet Sushi” dostępna jest od godziny 12:00 do 16:00, od poniedziałku do piątku. Dzięki dbałości o odpowiednie gospodarowanie żywnością i zapobieganiu marnowaniu jedzenia, klienci KOKU Sushi mogą „upolować” boxy sushi w bardzo korzystnej cenie, w których znajdują się rolki i przekąski z „Lunch Bufet Sushi”.

Więcej informacji szukaj na profilu Facebook Koku Sushi Suwałki: https://www.facebook.com/kokusushisuwalki/.

O szczegółach nawiązania współpracy restauracji ze Ślepskiem Malow Suwałki mówi Wojciech Kowalewski, właściciel KOKU Sushi Suwałki:

Gdzie znajdziesz restaurację?

KOKU Sushi Suwałki
ul.  Ludwika Waryńskiego 7
16-400 Suwałki
tel. +48 502 792 222

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego