Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Komunikat dot. problemów z weryfikacją biletów

13 mar 2023 | 13:19

Szanowni Kibice, chcielibyśmy poinformować, że problemy z dostępem do sieci i wynikające z tego liczne trudności w weryfikacji zakupionych biletów i karnetów na derbowy mecz Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn, który odbył się 10 marca 2023 roku, nie były efektem jakichkolwiek działań ze strony Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki. Informujemy, że głównym zarządcą Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena", odpowiadającym m.in. za zaplecze techniczne, jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach.

Jako organizatorzy meczów PlusLigi w Suwałkach, chcielibyśmy przeprosić naszych kibiców za wszelkie niedogodności, jakie wyniknęły z tej sytuacji. PlusLiga to najwyższa klasa rozgrywkowa w polskiej siatkówce mężczyzn, a jej prestiż i renoma przyciągają największe osobistości ze świata siatkówki. Każdy sezon to wiele wspaniałych momentów, niesamowite emocje i sportowa rywalizacja na najwyższym poziomie. Zrozumienie naszych sympatyków jest więc dla nas bardzo ważne, a klub zawsze stara się zapewnić kibicom jak najlepsze wrażenia z organizowanych meczów. Zapewniamy Państwa, że dołożymy wszelkich starań, aby podobne sytuacje nie powtarzały się w przyszłości, ponieważ sytuacja ta była niefortunna dla nas wszystkich.

Zachęcamy do kontaktu z klubem w razie jakichkolwiek pytań lub uwag. Będziemy wdzięczni za wszelkie informacje, które mogą pomóc w usprawnieniu naszej pracy. Dziękujemy za wsparcie meczów organizowanych przez Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki i zaufanie, jakim darzycie Państwo nasze wydarzenia.