Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Komunikat dot. sprzedaży biletów

9 lis 2019 | 00:00

Sobotni (9.11) poranek rozpoczynamy niezwykle ważną informacją dla wszystkich kibiców, którzy z niecierpliwością oczekują na inaugurację sezonu 2019/2020 PlusLigi w Suwałkach.

Sobotni (9.11) poranek rozpoczynamy niezwykle ważną informacją dla wszystkich kibiców, którzy z niecierpliwością oczekują na inaugurację sezonu 2019/2020 PlusLigi w Suwałkach.

W trakcie czwartkowej (7.11) konferencji prasowej, zorganizowanej przez Spółdzielnię Mleczarską „Mlekpol” w Grajewie oraz Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki, padła kolejna, a zarazem ostateczna data oficjalnego otwarcia hali widowiskowo-sportowej „Suwałki Arena”.

Czesław Renkiewicz, Prezydent Miasta Suwałk, poinformował, że inauguracja sezonu 2019/2020 PlusLigi w Suwałkach odbędzie się 23 listopada, o godzinie 14:45, kiedy to MKS Ślepsk Malow Suwałki zmierzy się z Indykpolem AZS Olsztyn. Wskazany w poniedziałkowym (4.11) komunikacie termin został przesunięty o jeden dzień, na sobotę i jest ostatecznym. Zmiana podyktowana jest dostosowaniem się organizatorów do terminarzu Polskiej Ligi Siatkówki.

Mamy również ważne informacje dla kibiców oczekujących na zakup biletów.

Informujemy, że bilety na mecz z Indykpolem AZS Olsztyn oraz na pozostałe, „domowe” spotkania MKS Ślepsk Malow Suwałki, dostępne będą nie wcześniej niż 7 dni przed rozpoczęciem wydarzenia. Bilety będą dostępne w sprzedaży internetowej, a także w kasach biletowych hali widowiskowo-sportowej „Suwałki Arena”. Ilość wejściówek w kasach będzie ograniczona. Prosimy zatem uważnie obserwować media społecznościowe, aby zdążyć z zakupem biletu.

Widzimy się w hali widowiskowo-sportowej „Suwałki Arena” już niebawem!

#RazemMożemyWięcej