Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Komunikat w sprawie przyszłości Elektromil SALSLigi

4 lip 2023 | 13:09

Przedstawiciele Ślepska Malow Suwałki spotkali się w minionym tygodniu z Waldemarem Borysewiczem, dyrektorem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach. Spotkanie miało na celu przekazanie pełnej dokumentacji finansowo-organizacyjnej Elektromil SALSLigi, będącej największymi w północno-wschodniej Polsce rozgrywkami skupiającymi amatorów-pasjonatów siatkówki, którzy rywalizowali w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena" na poziomach - I, II oraz III, podzielonych w zależności od stopnia zaawansowania poszczególnych drużyn. 

Na wstępie pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność dla wszystkich uczestników ligi, jej partnerów i sponsorów oraz osób pracujących nad zapleczem organizacyjnym rozgrywek. Wasz czas, środki i zaangażowanie są kluczowe dla rozwoju lokalnej siatkówki, na każdym szczeblu - od amatorskiego do zawodowego.

Życzymy także powodzenia nowym organizatorom Elektromil SALSLigi w kontynuacji tego strategicznego projektu. Siatkówka w naszym mieście jest bowiem dobrem wspólnym. Każdy mecz Elektromil SALSLigi, który gromadził pasjonatów tej dyscypliny sportowej oraz ich rodziny i znajomych, stanowił cenną wartość dla dalszego rozwoju i promocji sportu w Suwałkach.

Informujemy, że wszelkie zapytania dotyczące przyszłości Elektromil SALSLigi oraz jej ewentualnego kształtu, należy kierować do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach.