Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Komunikat Zarządu MKS Ślepsk Suwałki

1 kwi 2019 | 00:00

Zarząd MKS Ślepsk Suwałki informuje, iż Wojciech Winnik z dniem 29 marca 2019 roku, przestał pełnić funkcję prezesa klubu.

Zarząd MKS Ślepsk Suwałki informuje, iż Wojciech Winnik z dniem 29 marca 2019 roku, przestał pełnić funkcję prezesa klubu.

Wojciech Winnik, dotychczasowy prezes MKS Ślepsk Suwałki, spotkał się z zarządem i sponsorami klubu w dniu 29 marca 2019 roku i poinformował o rezygnacji z pełnionej funkcji. Zarząd klubu przychylił się do stanowiska ustępującego prezesa, zgodnie z którym konieczne jest zwołanie nadzwyczajnego posiedzenia, mającego na celu powołanie nowych struktur klubu. Winnik pełniący również funkcję atakującego w zespole, pozostanie w kadrze pierwszoligowca do końca sezonu 2018/2019.

– Dziękujemy Wojtkowi za zaangażowanie i dotychczasową pracę w klubie. Rozstajemy się w zgodzie. Naszym celem, mimo zaistniałej i bardzo dynamicznej sytuacji, jest rozwój piłki siatkowej w regionie i tym samym awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Znamy już nazwiska kandydatów na to stanowisko. Niebawem ogłosimy wyniki konkursu – powiedział tuż po spotkaniu Michał Wiszniewski, reprezentujący sponsora tytularnego zespołu – MPPB J.W. Ślepsk.

Jak dodaje Wiszniewski, klub potrzebuje doświadczonego działacza, który udźwignie zarządzanie klubem w PlusLidze lub na jej zapleczu.

Wojciech Winnik, ustępujący z funkcji prezesa MKS Ślepsk Suwałki, swoją decyzję tłumaczy rozpoczęciem współpracy z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej.