Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Kontynuacja biało-niebieskiej akcji!

27 lut 2020 | 00:00

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji biało-niebieskiej akcji! Przed nami ostatni, „domowy” mecz rundy zasadniczej PlusLigi.

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji biało-niebieskiej akcji! Przed nami ostatni, „domowy” mecz rundy zasadniczej PlusLigi.

Kibicujesz naszym siatkarzom? Wspierasz swoją ulubioną drużynę w walce o ligowe punkty? Oglądasz wielkie, siatkarskie widowiska „na żywo”? Dobrze się składa! W najbliższy piątek (28.02), o godzinie 20:30, Ślepsk Malow Suwałki zmierzy się z Cerradem Eneą Czarnymi Radom. Mamy informację, że hali widowiskowo-sportowej „Suwałki Arena” pojawi się spora grupa kibiców z Radomia! – zachęcamy zatem do pozostawienia koszul i sukienek w szafach! Załóż białą lub niebieską koszulkę i pomóż nam pomalować trybuny „Suwałki Areny” w biało-niebieskich barwach.

Nie posiadasz koszulki w klubowych barwach? Nic straconego! Zapraszamy serdecznie do sklepu kibica zlokalizowanego w holu głównym hali widowiskowo-sportowej „Suwałki Arena”, gdzie dostępne są klubowe gadżety w atrakcyjnych cenach. Otwarcie następuje na 2 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Ślepsk Malow Suwałki – Cerrad Enea Czarni Radom

28 lutego 2020, godz. 20:30

Hala widowiskowo-sportowa „Suwałki Arena”, ul. Zarzecze 26, 16-400 Suwałki

Mecz obejrzysz również w naszej oficjalnej strefie kibica:

Piwiarnia Warki, ul. Chłodna 2, 16-400 Suwałki