Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Kram dołączył do grona sponsorów Ślepska

16 lut 2018 | 00:00

Kolejna suwalska firma dołączyła do grona sponsorów I-ligowego klubu siatkówki MKS Ślepsk Suwałki. Jest to m.in Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kram – regionalny lider w handlu materiałami budowlan ymi. Umowa z PW Kram obowiązują od 1.01.2018 r do końca czerwca 2018 r.

– Cieszę się, że do przedstawicieli suwalskiego biznesu, którzy dostrzegają i doceniają nasze wysiłki mające na celu z jednej strony popularyzację siatkówki wśród suwalczan, z drugiej ciągłe podnoszenie poziomu sportowego naszej drużyny, która już dziewiąty sezon gra w I lidze i stawia sobie za cel awans do siatkarskiej ekstraklasy, dołączyła firma  KRAM. „Razem możemy więcej” to nasze klubowe hasło możemy realizować tylko dzięki współpracy z władzami województwa, miasta, lokalnym biznesem. Jestem przekonany, że „Razem …” zrealizujemy nasz wspólny cel i damy Suwałkom drużynę piłki siatkowej mężczyzn, która grać będzie z najlepszymi w Polsce.

KRAM Suwałki

Nieważne, czy budujesz swój wymarzony dom, czy remontujesz mieszkanie – u Nas znajdziesz wszystko, czego Ci trzeba do realizacji planów – to dewiza Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Kram Krzysztof Suchocki istniejącego od 1997 r, którego prezesem jest Edyta Suchocka.

– Jak większość Polaków, tak i nasza załoga interesujemy się sportem, dopingujemy nie tylko reprezentacje Polski, ale też lokalne drużyny i postanowiliśmy wesprzeć siatkarzy Ślepska –

mówi Agnieszka Drażba-Mrówczyńska, specjalista działu marketingu i reklamy. – Na co liczymy? Na wzajemną promocję, która zaowocuje sukcesami naszym na rynku budowlanym, a Ślepska wywalczeniem wymarzonego awansu do Plus Ligi.

Pierwszy oddział został otworzony w Olecku i w krótkim czasie stał się regionalnym liderem w handlu materiałami budowlanymi. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na wysokiej jakości usługi wkrótce w Suwałkach powstała zaprzyjaźniona firma P.W. Kram sp. z o.o. , a wraz z nią sklep przy ulicy Sejneńskiej. Kram na też swoje sklepy w Gołdapi i Sejnach.

Oferuje wysokiej klasy materiały budowlane i wykończeniowe wraz z dowozem.

Tadeusz Moćkun