Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Młodzi siatkarze SUKSS zagrają w Gliwicach!

29 maj 2023 | 06:42

Kolejny Finał Wojewódzki 29. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Sport Joy Of Moving odbył się wczoraj (28.05) w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena". Tym razem w obiekcie, w którym na co dzień rozgrywają swoje mecze siatkarze Ślepska Malow Suwałki, rywalizowali chłopcy. Zawody rozegrano w czterech kategoriach: dwójek, trójek, czwórek i po raz pierwszy w historii - w singlach. W zmaganiach wzięły udział najlepsze drużyny chłopców z województwa podlaskiego, które uzyskały awans do finału w lokalnych turniejach eliminacyjnych.

Dwie, najlepsze drużyny z każdej kategorii (z wyłączeniem singli), zagrają w Wielkim Finale Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Sport Joy Of Moving w Gliwicach, który odbędzie się w dniach 7-9 lipca. W finałowych grach na południu Polski zagra liczna reprezentacja SUKSS Suwałki. Gratulujemy młodym suwalczanom wspaniałych rezultatów i życzymy powodzenia w starciu z rówieśnikami z całej Polski.

Nagrody, puchary i pamiątkowe medale wręczyli zawodniczkom i trenerom najlepszych zespołów - Czesław Renkiewicz, Prezydent Miasta Suwałk, Marek Klimaszewski, wiceprezes POZPS, Artur Łabacz, wiceprezes POZPS, Wojciech Winnik, członek zarządu POZPS / prezes zarządu Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o., Tomasz Wiszyński, członek zarządu POZPS / prezes UKS Centrum Augustów, Beata Harasimowicz, prezes Stowarzyszenia Ślepsk Malow Suwałki i Andrzej Sawicki, trener przygotowania motorycznego Ślepska Malow Suwałki.

Klasyfikacja końcowa Finału Wojewódzkiego 29. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Sport Joy Of Moving

Kategoria singli chłopców

🥇 1. SUKSS Suwałki 3 (Jakub Skrzypkowski)
🥈 2. SUKSS Suwałki 4 (Marcel Kochanowski*)
🥉 3. SUKSS Suwałki 1 (Krzysztof Sadowski)

Kategoria dwójek chłopców

🥇 1. SUKSS Suwałki 1
🥈 2. UKS Centrum Augustów 4
🥉 3. Tytani Białystok 2

Kategoria trójek chłopców

🥇 1. Tytani Białystok 1
🥈 2. SUKSS Suwałki 1
🥉 3. BAS Białystok 1

Kategoria czwórek chłopców

🥇 1. SUKSS Suwałki 1
🥈 2. Tytani Białystok
🥉 3. SUKSS Suwałki 2

* najmłodszy uczestnik turnieju, uczeń klasy 1 szkoły podstawowej!

#RazemMożemyWięcej