Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Mariusz Magnuszewski nowym zawodnikiem Ślepska Malow Suwałki!

18 lip 2022 | 00:00

Mariusz Magnuszewski nowym zawodnikiem Ślepska Malow Suwałki! 25-letni rozgrywający związał się z klubem rocznym kontraktem, z możliwością przedłużenia umowy o kolejne dwa lata.

Mariusz Magnuszewski nowym zawodnikiem Ślepska Malow Suwałki! 25-letni rozgrywający związał się z klubem rocznym kontraktem, z możliwością przedłużenia umowy o kolejne dwa lata.

Magnuszewski rozpoczął przygodę z siatkówką w Białostockiej Akademii Siatkówki Białystok, gdzie spędził sześć lat. Dobra postawa Mariusza zaowocowała angażem w młodzieżowej drużynie Jastrzębskiego Węgla, z którą w latach 2013-2016 zdobył trzy medale Mistrzostw Polski: jeden złoty i dwa srebrne. W sezonie 2016/2017 dołączył do drugoligowej Victorii PWSZ Wałbrzych, skąd trafił do AZS-u Częstochowa, z którym wywalczył Mistrzostwo 1. Ligi w 2018 roku. W kolejnych latach reprezentował barwy MCKiS Jaworzno, Cuprum Lubin oraz KPS-u Siedlce. Bardzo dobre występy w Siedlcach, rywalizującego obecnie w TAURON 1. Lidze, zaowocowały powrotem Magnuszewskiego do PlusLigi i podpisaniem umowy ze Ślepskiem Malow Suwałki.

📄 Sylwetka zawodnika:

• Data i miejsce urodzenia: 14.09.1997, Białystok

• Wzrost: 194 cm

• Waga: 88 kg

„Mariusz jest bardzo ambitnym i kreatywnym zawodnikiem, który udowodnił swoją wartość na zapleczu PlusLigi. Posiada sporo atutów łączących siatkówkę halową i plażową. Nie bez znaczenia przy podpisywaniu umowy był fakt, że pochodzi on z Białegostoku, co sprawia, że będzie mógł rozwijać swój siatkarski warsztat blisko rodzinnego miasta, w którym rozpoczynał swoją siatkarską przygodę w Białostockiej Akademii Siatkówki. W naszej ocenie rywalizacja Mariusza z Matíasem o pozycję na boisku zapowiada się bardzo ciekawie. To rozgrywający, którego stać na wejście na jeszcze wyższy poziom. Wierzymy, że w biało-niebieskich barwach jego kariera nabierze rozpędu.” – mówi Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki.

🔵 O współpracy klubu z Fundacją Itaka: https://bit.ly/3ma0QL8

🔴 Numer sprawy dotyczącej zaginięcia Adriana Pietranka: 22-0185.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

Facebook | Instagram | Twitter

#RazemMożemyWięcej