Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Mateusz Laskowski na trzy sezony w Ślepsku

25 cze 2018 | 00:00

Na trzy sezony ze Ślepskiem Suwałki związał się 20-letni przyjmujący Mateusz Laskowski. „Laska”, bo taki jest boiskowy pseudonim Mateusza, który w suwalskim klubie debiutował w poprzednim sezonie i zdobył 80 pkt. (65 atakiem, 10 zagrywką, 5 blokiem). Wcześniej występował w Gwardii Wrocław, MKS MOS Wola Warszawa i Czarnych Radom. – Zdecydowałem się związać ze Ślepskiem Suwałki tak długim kontraktem bo nad Czarną Hańczą czuję się dobrze, a grając w Ślepsku widzę szansę na awans z drużyną do Plus Ligi. Wierzę, że w nowym sezonie, swoją pracą i zaangażowaniem dostanę więcej szans na występy na boisku i będę miał swój większy niż udział w wywalczeniu przez Ślepsk jak najwyższej lokaty w rozgrywkach pierwszej ligi – tak Mateusz uzasadnia decyzję o związaniu się ze Ślepskiem do zakończenia sezonu 2020/2021. Laskowski dołączył zatem do Jana Lesiuka, Kamila Skrzypkowskiego i Jakuba Rohnki, którzy w nowym sezonie w Ślepsku występować będą na pozycji przyjmujących.

Na trzy sezony ze Ślepskiem Suwałki związał się 20-letni przyjmujący Mateusz Laskowski. „Laska”, bo taki jest boiskowy pseudonim Mateusza, który w suwalskim klubie debiutował w poprzednim sezonie i zdobył 80 pkt. (65 atakiem, 10 zagrywką, 5 blokiem). Wcześniej występował w Gwardii Wrocław, MKS MOS Wola Warszawa i Czarnych Radom.
– Zdecydowałem się związać ze Ślepskiem Suwałki tak długim kontraktem bo nad Czarną Hańczą czuję się dobrze, a grając w Ślepsku widzę szansę na awans z drużyną do Plus Ligi. Wierzę, że w nowym sezonie, swoją pracą i zaangażowaniem dostanę więcej szans na występy na boisku i będę miał swój większy niż udział w wywalczeniu przez Ślepsk jak najwyższej lokaty w rozgrywkach pierwszej ligi – tak Mateusz uzasadnia decyzję o związaniu się ze Ślepskiem do zakończenia sezonu 2020/2021.
Laskowski dołączył zatem do Jana Lesiuka, Kamila Skrzypkowskiego i Jakuba Rohnki, którzy w nowym sezonie w Ślepsku występować będą na pozycji przyjmujących.