Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Autobusem na mecz z Cuprum!

27 paź 2022 | 10:30

Meczowa komunikacja miejska, która bezpłatnie dowozi kibiców na mecze Ślepska Malow Suwałki, dowiezie miłośników siatkówki na mecz z Cuprum Lubin! Zapraszamy wszystkich sympatyków biało-niebieskich do wspólnej, mobilnej przejażdżki, w czasie której można sprawdzić dokładny przebieg trasy, pokrywającej się z popularną linią o numerze "19".

Warto wspomnieć, że linię meczową uruchomiono w trakcie sezonu 2021/2022, z inicjatywy Miasta Suwałki, Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej oraz sponsorów Ślepska Malow Suwałki. To odpowiedź na wniosek zarządu klubu i jego kibiców.

– To projekt, który stale wywołuje w nas dużą ciekawość. Jeśli przedsięwzięcie spotka się z pozytywnym odbiorem lokalnej społeczności, będziemy go z pewnością kontynuować. Zależy nam na tym, aby możliwość podziwiania siatkówki na najwyższym poziomie miało jak najwięcej mieszkańców miasta i regionu. Dziękujemy Miastu Suwałki oraz Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej za bardzo sprawną reakcję na zapytanie i wspólne działanie. Razem możemy więcej! – mówił wówczas Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki.

Meczowa komunikacja miejska okazała się być "strzałem w dziesiątkę", a pytani przez nas kibice wypowiadali się na jej temat w bardzo pozytywnym tonie. To sprawia, że w sezonie 2022/2023 nadal będzie można dotrzeć do Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena" za pośrednictwem autobusu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Suwałkach

Najbliższą okazją do wspólnej podróży będzie wtorkowy (01.11) mecz z Cuprum Lubin, który rozpocznie się o godzinie 16:30. 

Bilety na wydarzenie w formie elektronicznej dostępne są na stronie: https://bilety.slepsksuwalki.pl.

Kurs rozpocznie się o godzinie 15:30 z przystanku Świerkowa / Chabrowa (02) na żądanie.

Trasa: Świerkowa – Nowomiejska – Pułaskiego – Kowalskiego – Reja – Kościuszki – 24 Sierpnia – Suwałki Arena

Przyjazd przed Halę Sportowo-Widowiskową “Suwałki Arena”:  30 minut przed rozpoczęciem meczu.

Autobus powrotny wyrusza 20 minut po zakończeniu spotkania.

Zobacz trasę przejazdu meczowej komunikacji miejskiej: