Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Mistrzowie z SP nr 10 zwycięzcami Igrzysk!

30 mar 2023 | 12:04

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach, prowadzeni przez trenera Kamila Skrzypkowskiego, wywalczyli pierwsze miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w siatkówce chłopców. Chłopcy z klas VIe i VIIb wykazali się niezwykłym zaangażowaniem, talentem i umiejętnościami, pokonując kolejno Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach 2:0 oraz ZSOMS 3 w Białymstoku 2:0.

Mistrzowska drużyna, składająca się z uczniów klas sportowych, obejmuje takie talenty jak: Dominik Makowski, Bartosz Wiszniewski, Maksymilian Maczek, Piotr Urynowicz, Wiktor Rowiński, Bartosz Sokołowski, Dawid Domaradzki, Oskar Kalmonowicz, Adam Remelski, Krzysztof Dubin i Nikodem Naumowicz.

W trakcie zawodów młodzi sportowcy udowodnili, że mają ogromny potencjał, a wytrwała praca pod okiem doświadczonych trenerów przynosi wymierne rezultaty. Wszyscy uczestnicy wykazali się nie tylko znakomitymi umiejętnościami technicznymi, ale również duchem walki i sportowej rywalizacji.

Uroczystość wręczenia medali i wyróżnień uświetnili Matías Sánchez, Dominik Depowski, Paweł Filipowicz i Miran Kujundžić, reprezentujący Ślepsk Malow Suwałki na boiskach PlusLigi, którzy uczestniczyli w ceremonii, gratulując młodym zawodnikom osiągniętego sukcesu i motywując ich do dalszego rozwoju. To ważne wydarzenie dla całej szkolnej społeczności, które pokazuje, że zaangażowanie w sport przynosi radość, integrację i możliwość rozwijania swoich pasji.