Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Niewykorzystana LUKa w koncentracji

3 gru 2022 | 21:10

Do końcówki drugiego seta wszystko układało się po myśli biało-niebieskich. Wtedy do głosu doszli goście z Lublina, zniwelowali pokaźną przewagę i to oni zwyciężyli ostatecznie w sobotnim meczu rozegranym w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena". Zwycięski set napędził podopiecznych trenera Dariusza Daszkiewicza. Siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali po tie-breaku z LUK Lublin 2:3 (25:22, 23:25, 17:25, 25:20, 10:15) i do Zawiercia udadzą się bogatsi o jeden punkt. MVP, czyli najlepszym zawodnikiem spotkania, został Nicolas Szerszeń, reprezentujący lubelski klub.