Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

NOVOL pozostaje partnerem klubu!

4 gru 2023 | 14:22

Firma NOVOL pozostaje w gronie partnerów Ślepska Malow Suwałki w PlusLidze! Warto wspomnieć, że to podmiot z siedzibą w Komornikach w województwie wielkopolskim, z bardzo bogatym, bo 45-letnim doświadczeniem w biznesie.

NOVOL to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją materiałów dla lakiernictwa samochodowego. Od początku istnienia priorytetem firmy NOVOL jest wysoka jakość, dlatego wszystkie produkty wytworzone są z wyselekcjonowanych surowców dostarczanych z całego świata w oparciu o nowoczesną technologię. Ponad 90% produkcji to materiały do napraw lakierniczych, będące kompleksowym rozwiązaniem problemów w pracy profesjonalnego lakiernika. W ramach kilku linii produktowych NOVOL oferuje chemię do renowacji powłok lakierniczych: od szpachli uniwersalnych o szerokim zastosowaniu, przez szpachlówki o specjalistycznym przeznaczeniu, aż po podkłady akrylowe, lakiery bazowe, bezbarwne lakiery oraz pełną paletę materiałów uzupełniających. Wszystko po to, by realizować ważny cel jakim jest dostarczanie rozwiązań zwiększających efektywność pracy w nowoczesnym warsztacie lakierniczym.

NOVOL jest firmą, która na szeroką skalę dystrybuuje produkty do państw z Europy Zachodniej, Wschodniej, na Bliski Wschód oraz do Afryki. NOVOL produkuje ponad 1300 produktów w 14 liniach produkcyjnych. Hale produkcyjne i magazynowe mają ponad 17 000 m2. W skali roku produkcja sięga 18 200 ton, z czego 13 000 ton jest eksportowane do ponad 50 krajów. Ponadto partnerzy handlowi z Niemiec, Ukrainy i Francji pomagają firmie NOVOL sprostać potrzebom konkretnych rynków.

Strona internetowa firmy NOVOL: https://novol.com

Dziękujemy firmie NOVOL za wsparcie! #RazemMożemyWięcej