Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Nowa odsłona internetowego Sklepu Kibica!

2 lip 2024 | 18:13

20 lat minęło jak jeden dzień! Jeszcze niewiele ponad miesiąc temu Ślepsk Malow Suwałki świętował hucznie swoje okrągłe, dwudzieste urodziny a dziś oddaje w ręce kibiców nowy sklep internetowy! To rezultat kolejnego etapu współpracy z firmą Stellis, wieloletnim partnerem technologicznym klubu.

Nowy e-sklep Ślepska Malow Suwałki, będący częścią platformy Stellis One, stanowi ważny krok w cyfrowej transformacji klubu. To już trzeci element, po stronie internetowej i systemie biletowym Stellis One, z jakiego korzysta klub. Wszystkie trzy moduły są ze sobą zintegrowane. Dla klubu oznacza to możliwość wprowadzania dodatkowych promocji, np. zniżki na gadżety dla karnetowiczów. Dla kibiców z kolei oznacza to jedno konto do logowania się w e-sklepie i na stronie biletowej oraz znaczne ułatwienie procesu zakupowego.

"Wprowadzenie nowego e-sklepu to dla nas ogromne osiągnięcie. Z roku na rok dzięki współpracy ze Stellis możemy oferować naszym kibicom jeszcze lepsze doświadczenia zakupowe. Wierzymy, że to przyniesie korzyści zarówno dla klubu, jak i dla naszych partnerów biznesowych" – mówi Wojciech Winnik, prezes Ślepska Malow Suwałki.

Stellis zatroszczył się o każdy szczegół, aby zapewnić kibicom suwalskiej drużyny bezproblemowe i satysfakcjonujące zakupy. E-sklep został zoptymalizowany dla różnych urządzeń, umożliwiając swobodne korzystanie zarówno z komputerów, jak i urządzeń mobilnych. Prosty w obsłudze interfejs, przejrzyste menu oraz łatwa ścieżka zakupowa sprawiają, że klienci mogą szybko znaleźć i nabyć produkty, których szukają. Dodatkowo, elastyczne opcje płatności, takie jak transakcje online czy płatności kartą, zapewniają wygodę i bezpieczeństwo.

Nowością jest możliwość wystawienia klubowej aukcji. Jest to moduł przygotowany na wyjątkowe okazje: licytacje charytatywne, np. gadżetów z autografami czy wyjątkowych, niedostępnych w sprzedaży pamiątek. Co za tym idzie, Ślepsk Malow Suwałki będzie mieć możliwość sprzedaży unikatowych produktów na wzór zachodnich klubów.

E-sklep oparty na One Shop ma też wiele przydatnych narzędzi dla pracowników klubu. Umożliwia integrację dowolnego systemu księgowo-magazynowego oraz zarządzanie integracjami kurierskimi. Co ważne, dzięki temu sprzedaż produktów możliwa będzie również poprzez platformy: Allegro, Empik i wiele innych.

"Jesteśmy dumni z naszej współpracy ze Ślepsk Malow Suwałki. Nowy e-sklep to kolejny krok w kierunku cyfrowej transformacji, który pozwala nam wspierać klub w budowaniu bazy kibiców i personalizowaniu komunikacji do nich" – mówi Łukasz Gąsiorowski, CEO Stellis.

Zakupy w nowym e-sklepie można zrobić pod dobrze znanym kibicom adresem: https://sklep.slepsksuwalki.pl/

Opis platformy Stellis One

Platforma Stellis One stawia kibica w centrum zainteresowania. Dzięki unifikacji systemów IT funkcjonujących w klubach, a także oparciu dostępu do różnego rodzaju usług oferowanych przez ligę i kluby na jednym, unikalnym koncie użytkownika, pozwala na budowanie bazy danych. Platforma może pełnić funkcję znakomitego narzędzia analitycznego, marketingowego i sprzedażowego. Wdrożenie platformy Stellis One w kilkunastu klubach Orlen Superligi zostało nagrodzone przez jury SBP w kategorii “Transformacja Cyfrowa” w 2023 roku. A w 2024 roku Fortuna 1. Liga zdobyła główną nagrodę SportBiznes Awards w kategorii “Fan Engagement” za wdrożenie modułu Stellis One Typer.

Opis firmy Stellis

Stellis działa w branży sport-tech. Celem firmy jest zrewolucjonizowanie rynku technologii sportowej. Misją firmy jest projektowanie, budowanie i tworzenie wiodących na świecie technologii, produktów i usług dla wszystkich organizacji sportowych, aby wszyscy kibice mogli cieszyć się tym samym profesjonalnym doświadczeniem cyfrowym.

Zespół posiada 15-letnie doświadczenie w branży technologicznej i sportowej. W skład Stellis wchodzą menedżerowie, konsultanci, byli sportowcy, którzy mogą się pochwalić pracą dla marek takich jak UEFA, UEFA EURO 2020, ORLEN Superliga, Fortuna 1. Liga, Widzew Łódź, Ruch Chorzów, PGE GiEK Skra Bełchatów, IHF (International Handball Federation), ZPRP (Związek Piłki Ręcznej w Polsce), SHF (Svenska Handbollsförbundet), BWF (Badminton World Federation) i innych.

#RazemMożemyWięcej