Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Nowy nabór do Ślepsk Malow Suwałki: "Cheerleading Academy"

7 wrz 2023 | 12:00

Ślepsk Malow Suwalki: "Cheerleading Academy" zaprasza do wzięcia udziału w nowym naborze! Zajęcia organizacyjno-pokazowe odbędą się 12 i 14 września, w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena". Godziny rozpoczęcia zajęć uzależnione są od poszczególnych grup wiekowych: "Cheer-Mini" (6-9 lat), "Cheer-Junior" (10-14 lat) oraz grup "Cheer-Open" (15 lat i więcej) + "Cheer-Master" (osoby z doświadczeniem tanecznym)

Jako pierwsze pojawią się na parkiecie 12 września przedstawicielki grupy "Cheer-Mini", czyli dziewczęta w wieku od 6 do 9 lat. Początek spotkania z najmłodszymi adeptkami cheerleadingu sportowego i ich rodzicami o godzinie 18:30. Godzinę później zapraszamy natomiast zainteresowane dziewczęta i kobiety do grupy "Cheer-Open", w skład której wchodzą osoby liczące od 15 lat i więcej. Wtedy też odbędą się zajęcia pokazowe. 

Dwa dni później, bo 14 września o godzinie 17:30, zapraszamy natomiast na spotkanie, które odbędzie się w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena", z udziałem grupy "Cheer-Junior", do której mogą zapisać się dziewczęta w wieku od 10 do 14 roku życia. W kolejnej godzinie, od 18:30, zachęcamy do wzięcia udziału w zajęciach osoby z doświadczeniem tanecznym, które będą docelowo prezentowały swoje umiejętności na domowych meczach Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2023/2024. Ostatni z castingów dotyczy osób od 15 roku życia.

Wszelkie szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu 503 539 799

 


 

#RazemMożemyWięcej