Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Nowy operator systemu sprzedaży biletów i karnetów

14 lip 2020 | 00:00

Firma „Bayer Media” została nowym operatorem systemu sprzedaży elektroniczno-stacjonarnej biletów i karnetów na mecze Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2020/2021.

Firma „Bayer Media” została nowym operatorem systemu sprzedaży elektroniczno-stacjonarnej biletów i karnetów na mecze Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2020/2021.

Jednym z priorytetów Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. jest zadowolenie kibiców, wynikające m.in. z uczestnictwa w siatkarskich wydarzeniach, które współtworzą m.in. sponsorzy, zawodnicy, trenerzy i administracja klubu. W sezonie 2019/2020 otrzymaliśmy drogą elektroniczną liczne sygnały świadczące o problemach z zakupem biletów i karnetów, co skutkowało powszechnym niezadowoleniem. Z uwagi na występujące dotychczas trudności pragniemy poinformować o rozpoczęciu kompleksowej współpracy z suwalską firmą „Bayer Media”, będącą jednocześnie nowym dostawcą systemu sprzedaży elektronicznej oraz stacjonarnej.

Bayer Media istnieje na rynku od 17 lat. Dotychczasowe działania firmy udowadniają, że konsekwencja, połączona z pasją, jest kluczem do sukcesu. Bayer Media z lokalnego potentata medialnego ewoluowała na przestrzeni ostatnich lat do rangi agencji nagłośnieniowo-reklamowej, która obsługuje największe wydarzenia w kraju w formie: imprez masowych, koncertów, festynów, przedstawień prezentacji, spotkań firmowych, konferencji i wielu innych.

Witamy w biało-niebieskiej drużynie!

O szczegółach sprzedaży na sezon 2020/2021 poinformujemy w osobnym komunikacie.