Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Oświadczenie klubu dot. akcesu do PlusLigi

29 mar 2019 | 00:00

MKS Ślepsk Suwałki informuje o złożeniu akcesu do PlusLigi na sezon 2019/2020.

MKS Ślepsk Suwałki informuje o złożeniu akcesu do PlusLigi na sezon 2019/2020.

Warto również dodać, że regulamin zezwala na złożenie akcesu wszystkim pierwszoligowcom, a w obecnej sytuacji finalistom rozgrywek. Termin składania dokumentów upływa 30 marca 2019 roku.

Każdego roku klub stara się stawiać kolejne kroki naprzód. Planem minimum na sezon 2018/2019 był awans do pierwszej czwórki. Zadanie postawione przed sztabem szkoleniowym zostało wykonane, co sprawiło, że apetyty na końcowy sukces wzrosły. Walka o medale jest dla klubu priorytetem. Dodatkowo, budowa hali widowiskowo-sportowej „Suwałki Arena” pozwoliła realnie spojrzeć na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej.

W dniach 4-5 kwietnia 2019 roku, suwalscy kibice zgromadzeni w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji, będą mieli okazję zobaczyć siatkówkę na wysokim poziomie. Starcie czołowych drużyn 1. Ligi przyniesie z pewnością mnóstwo sportowych emocji. Klub spodziewa się przyjazdu kibiców gości. Stawką rywalizacji z KS Lechią Tomaszów Mazowiecki jest awans do finału o Mistrzostwo 1. Ligi. Zapowiada się wielkie, siatkarskie widowisko.

MKS Ślepsk Suwałki pragnie podziękować wszystkim działaczom, kibicom i sponsorom za okazane w trakcie sezonu wsparcie.

Razem możemy więcej!

Zapraszamy do współpracy. Więcej informacji w zakładce: https://bit.ly/KontaktSlepsk