Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Oddział Mistrzostwa Sportowego w II LO

28 kwi 2023 | 09:20

To coś, na co czekaliśmy od dawna! Oddział Mistrzostwa Sportowego w II Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Zygmunta Podhorskiego w Suwałkach. Początek roku szkolnego 2023/2024 przyniesie otwarcie oddziału, w ramach którego będzie realizowane szkolenie z zakresu lekkoatletyki, badmintona i piłki siatkowej. ​

Szczegółowe informacje zostaną opublikowane w kolejnych komunikatach, przesyłanych za pośrednictwem suwalskiego ratusza.

"Planowane otwarcie nowych, sportowych oddziałów to bardzo ważny rozdział w miejskim systemie oświaty. Sport jest bowiem świetną drogą do rozwoju nie tylko fizycznego, ale przede wszystkim mentalnego. Cieszymy się, że wiodące dyscypliny w mieście doczekają się szkolenia, które znamy z największych, profesjonalnych ośrodków sportowych w kraju. Mocno ściskamy kciuki za realizację projektu i życzymy powodzenia przyszłym, siatkarskim adeptom, którzy będą kontynuować edukację w II Liceum Ogólnokształcącym w Suwałkach. To placówka ze świetnymi, sportowymi tradycjami." - mówi Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki.

#RazemMożemyWięcej!

fot. Wojciech Drażba

Kolejne artykuły: