Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Plan meczów kontrolnych Ślepska Malow Suwałki

26 lip 2020 | 00:00

Kolejny tydzień przygotowań siatkarzy Ślepska Malow Suwałki do sezonu 2020/2021 dobiega końca. W ramach tegorocznego okresu przygotowawczego biało-niebiescy rozegrają kilka spotkań kontrolnych oraz tradycyjnie wezmą udział w XI Memoriale Józefa Gajewskiego.

Kolejny tydzień przygotowań siatkarzy Ślepska Malow Suwałki do sezonu 2020/2021 dobiega końca. W ramach tegorocznego okresu przygotowawczego biało-niebiescy rozegrają kilka spotkań kontrolnych oraz tradycyjnie wezmą udział w XI Memoriale Józefa Gajewskiego.

Pierwsze sparingi podopieczni trenera Andrzeja Kowala rozegrają w dniach 30-31 lipca w Warszawie, gdzie zmierzą się VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa, aktualnym wicemistrzem Polski. Nie będzie to jedyne spotkanie obu ekip w najbliższych tygodniach, bowiem stołeczni wezmą również udział w XI Memoriale Józefa Gajewskiego. Więcej szczegółów dotyczących turnieju opublikujemy w osobnym komunikacie.

Kolejnym przystankiem na drodze do PlusLigi będzie sierpniowa runda PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, gdzie biało-niebiescy zmierzą się z PGE Skrą Bełchatów, Indykpolem AZS Olsztyn oraz APP Krispolem Września. Mecze grupy C rozgrywane będą 2 sierpnia na boiskach Monta Beach Volley Club w Warszawie. Stawką rywalizacji będzie awans do turnieju finałowego, który rozegrany zostanie w dniach 8-9 sierpnia w Gdańsku.

Niespełna dwa tygodnie później siatkarze Ślepska Malow Suwałki wybiorą się do Radomia, gdzie w dniach 14-15 sierpnia (podobnie jak w ubiegłym roku) rozegrają dwa sparingi z Cerradem Eneą Czarnymi Radom. Przypomnijmy, że ubiegłoroczne mecze kontrolne z udziałem obu drużyn zakończyły się remisem 2:2 i porażką suwalczan 2:3.

Dwa kolejne, sierpniowe weekendy, to natomiast okres bardzo intensywnej pracy na boisku, bowiem w dniach 21-23 sierpnia biało-niebiescy wezmą udział w XI Memoriale Józefa Gajewskiego, a tydzień później wybiorą się do Olsztyna, gdzie rozegrają dwa mecze kontrolne z Indykpolem AZS Olsztyn, kolejnym z uczestników tegorocznego Memoriału.

Ostatnim etapem przed inauguracją sezonu 2020/2021 będzie podróż do Gdańska, gdzie w dniach 4-5 września nasi siatkarze zmierzą się z miejscowym Treflem. Podopieczni trenera Michała Winiarskiego będą kolejnym z rywali biało-niebieskich w sierpniowym XI Memoriale Józefa Gajewskiego.

Program gier kontrolnych może ulec zmianie. W przypadku jakichkolwiek zmian poinformujemy o tym za pośrednictwem klubowych mediów społecznościowych.

Plan sparingowy Ślepska Malow Suwałki przed sezonem 2020/2021:

– 30-31 lipca 2020r. – VERVA Warszawa Orlen Paliwa (w Warszawie),
– 2 sierpnia 2020r. – PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki (w Warszawie),
– 14-15 sierpnia 2020r. – Cerrad Enea Czarni Radom (w Radomiu),
– 21-23 sierpnia 2020r. – XI Memoriał Józefa Gajewskiego (w Suwałkach),
– 29-30 sierpnia 2020r. – Indykpol AZS Olsztyn (w Olsztynie),
– 4-5 września 2020r. – Trefl Gdańsk (w Gdańsku).

Trzymajcie kciuki za biało-niebieskich!

#RazemMożemyWięcej