Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Plan sparingowy Ślepska Malow Suwałki przed sezonem 2022/2023

26 lip 2022 | 00:00

Znamy wstępne plany siatkarzy Ślepska Malow Suwałki na najbliższe miesiące. Biało-niebiescy rozegrają kilka sparingów i wezmą udział minimum w czterech turniejach – w Krakowie, Radomiu i Kozienicach, w Nowym Dworze Mazowieckim oraz w Suwałkach.

Znamy wstępne plany siatkarzy Ślepska Malow Suwałki na najbliższe miesiące. Biało-niebiescy rozegrają kilka sparingów i wezmą udział minimum w czterech turniejach – w Krakowie, Radomiu i Kozienicach, w Nowym Dworze Mazowieckim oraz w Suwałkach.

Pierwszym sprawdzianem przed sezonem 2022/2023, a zarazem okazją wzięcia udziału w gorącej, sportowej rywalizacji i sprawdzenia swoich umiejętności „na piasku”, będzie występ w trzeciej edycji PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, która odbędzie się w dniach 11-14 sierpnia w Krakowie. Warto przypomnieć, że turniej odbywa się na boiskach do siatkówki plażowej. Formuła, zapoczątkowana w 2020 roku, przyciągnęła sporą rzeszę kibiców i jest transmitowana na antenie telewizji Polsat Sport. Areną zmagań ponownie będą boiska wchodzące w skład kompleksu „KS Wanda” w Krakowie.

Kolejną okazją do spotkania podopiecznych trenera Dominika Kwapisiewicza będzie dwumecz z BAS-em Białystok, którego dokładne miejsce i data rozegrania nie są jeszcze sprecyzowane. Wiadomo jednak, że obie drużyny rozegrają dwie gry kontrolne. Prawdopodobnymi terminami rozegrania spotkań są 18 i 19 sierpnia lub 19 i 20 sierpnia. Więcej szczegółów dotyczących sparingów z pierwszoligowcem z Białegostoku opublikujemy w osobnym komunikacie.

Niespełna tydzień później biało-niebiescy dwukrotnie zagrają z Projektem Warszawa. Miejsce rozegrania sparingów z podopiecznymi trenera Roberto Santilliego nie jest jeszcze znane. Warto dodać, że ubiegłym roku obie ekipy mierzyły się w przedsezonowych meczach w Arenie Ursynów w Warszawie. Istnieje więc szansa, że w tym roku zobaczymy stołeczny zespół w Suwałkach.

Trzy kolejne, wrześniowe weekendy, to dla naszych siatkarzy okres bardzo intensywnej pracy, bowiem w dniach 8-9 września wezmą oni udział w Turnieju Partnerskim w Radomiu i Kozienicach, a tydzień później będą gospodarzami XIII Memoriału Józefa Gajewskiego. Wydarzenie, podobnie jak w ubiegłym roku, będzie transmitowane na antenie telewizji Polsat Sport.

Ostatnim etapem przygotowań biało-niebieskich do sezonu 2022/2023 PlusLigi będą sparingi m.in. z Indykpolem AZS Olsztyn na turnieju Nowym Dworze Mazowieckim, które są zaplanowane w dniach 23-24 września.

Przypomnijmy, że siatkarze Ślepska Malow Suwałki powrócą na parkiety PlusLigi w pierwszy weekend października. Pierwszym rywalem biało-niebieskich w czwartym sezonie gry w PlusLidze będzie PSG Stal Nysa.

Plan sparingowy Ślepska Malow Suwałki przed sezonem 2022/2023*:

– 11-14 sierpnia 2022r. – udział w PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki (w Krakowie),
– 18-19 lub 19-20 sierpnia 2022r. – sparingi z BAS-em Białystok (w Białymstoku lub Suwałkach),
– 25-26 sierpnia 2022r. – sparingi z Projektem Warszawa (w Warszawie lub Suwałkach),
– 08-09 września 2022r. – udział w Turnieju Partnerskim organizowanym przez Cerrad Enea Czarnych Radom (w Radomiu i Kozienicach)
– 15-16 września 2022r. – udział w XIII Memoriał Józefa Gajewskiego (w Suwałkach),
– 23-24 września 2022r. – udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego (w Nowym Dworze Mazowieckim).

*Program i miejsce rozgrywania gier kontrolnych może ulec zmianie. W przypadku jakichkolwiek zmian poinformujemy o tym za pośrednictwem klubowych mediów społecznościowych.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej