Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Plan sparingowy biało-niebieskich

29 cze 2021 | 00:00

Znamy wstępny plan sparingowy siatkarzy Ślepska Malow Suwałki. To jeden z elementów przygotowań zespołu do sezonu 2021/2022. Biało-niebiescy rozegrają kilka spotkań kontrolnych i wezmą udział w dwóch turniejach – w Lublinie i w Suwałkach.

Znamy wstępny plan sparingowy siatkarzy Ślepska Malow Suwałki. To jeden z elementów przygotowań zespołu do sezonu 2021/2022. Biało-niebiescy rozegrają kilka spotkań kontrolnych i wezmą udział w dwóch turniejach – w Lublinie i w Suwałkach.

Pierwszym sprawdzianem przed sezonem 2021/2022, a zarazem okazją do sportowej rywalizacji i sprawdzenia swoich umiejętności „na piasku”, będzie występ w drugiej edycji PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, która odbędzie się w dniach 5-8 sierpnia w Krakowie. Warto przypomnieć, że turniej odbywa się na boiskach do siatkówki plażowej. Formuła, zapoczątkowana w 2020 roku, przyciągnęła sporą rzeszę kibiców. Areną zmagań będą boiska wchodzące w skład kompleksu „KS Wanda” w Krakowie.

Kolejną okazją do spotkania podopiecznych trenera Andrzeja Kowala, chociażby na wakacyjnym szlaku, będzie rozgrywany w dniach 3-4 września turniej w Lublinie, którego gospodarzem będzie miejscowa LUK Politechnika. Dodajmy, że lublinianie będą tegorocznym beniaminkiem PlusLigi. Więcej szczegółów dotyczących wyjazdu na południowy-wschód Polski opublikujemy w osobnym komunikacie.

Niespełna tydzień później biało-niebiescy wybiorą się w podróż do Warszawy, gdzie w dniach 10-11 września zagrają dwa sparingi z Vervą Warszawa Orlen Paliwa.

Dwa kolejne, wrześniowe weekendy, to okres bardzo intensywnej pracy na boisku, bowiem w dniach 17-18 września siatkarze Ślepska Malow Suwałki wezmą udział w XII Memoriale Józefa Gajewskiego, a tydzień później zmierzą się we własnej hali z Cerradem Eneą Czarnymi Radom. Mecze z „Wojskowymi” będą jednocześnie ostatnim etapem przygotowań do sezonu 2021/2022.

Przypomnijmy, że biało-niebiescy powrócą na parkiety PlusLigi w pierwszy weekend października. Pierwszym rywalem Ślepska Malow Suwałki, w trzecim sezonie gry w PlusLidze, będzie Aluron CMC Warta Zawiercie.

Plan sparingowy Ślepska Malow Suwałki przed sezonem 2021/2022:

– 5-8 sierpnia 2021r. – PreZero Grand Prix PLS (w Krakowie),
– 3-4 września 2021r. – turniej w Lublinie,
– 10-11 września 2021r. – Verva Warszawa Orlen Paliwa* (w Warszawie),
– 17-18 września 2021r. – XII Memoriał Józefa Gajewskiego (w Suwałkach),
– 24-25 września 2021r. – Cerrad Enea Czarni Radom (w Suwałkach).

*Program i miejsce rozgrywania gier kontrolnych może ulec zmianie. W przypadku jakichkolwiek zmian poinformujemy o tym za pośrednictwem klubowych mediów społecznościowych.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

fot. Bogdan Opanowski