Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Plus świętuje siatkarski jubileusz!

12 sie 2023 | 14:43

Już od 25 lat Plus jest dumnym sponsorem Polskiej Siatkówki, z tej okazji operator przygotował Mistrzowską promocję, w której klienci Plusa mogą otrzymać 25 dodatkowych gigabajtów internetu za każdy wygrany mecz przez polskie reprezentacje w ramach CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej kobiet oraz mężczyzn.

Aby skorzystać z promocji „Mistrzowskie 25 GB na 25 lecie” należy wysłać bezpłatny SMS o treści „MECZ” pod numer 80282. 25 GB będzie włączane po każdym wygranym meczu przez reprezentację mężczyzn i reprezentację kobiet w ramach CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej. Promocja „Mistrzowskie 25 GB na 25 lecie” obowiązuje od 11 sierpnia do 16 września 2023 roku i jest dostępna dla klientów Plusa korzystających z ofert abonamentowych, na Kartę i MIX. Zapisanie się do promocji na jej starcie gwarantuje, że żadna wygrana nagrodzona bonusem nie zostanie ominięta.

Specjalna zniżka na najważniejsze wydarzenia siatkarskie 2023 roku
Jak co roku klienci Plusa mają też możliwość zakupu ze zniżką biletów na rozgrywane w Polsce mecze naszych siatkarskich reprezentacji. Aby skorzystać z promocji „Zniżki na mecze siatkówki” należy wysłać bezpłatnego SMS-a z odpowiednim hasłem pod numer 80150. Harmonogram meczów oraz wykaz haseł uprawniających do zniżki na konkretne dni i spotkania jest dostępny na stronie www.plus.pl/siatkowka. Każdy uczestnik może otrzymać po jednym kodzie uprawniającym do zakupu maksymalnie do sześciu biletów z 15% zniżką na wszystkie mecze Reprezentacji Polski mężczyzn lub kobiet wskazane we wspomnianym harmonogramie. Promocja obowiązuje do wyczerpania puli kodów rabatowych, a zakupu biletów w ramach promocji można dokonać jedynie na platformie biletowej www.ebilet.pl.

25 lat razem
Sieć Plus jest związana z Polską Siatkówka od 1998 roku będąc w tym czasie między innymi Głównym Sponsorem Reprezentacji Polski Kobiet i Mężczyzn oraz tytularnym sponsorem PlusLigi i sponsorem Ligi Siatkówki Kobiet. Przez 25 lat reprezentacje narodowe zdobyły łącznie aż 93 medale.

Więcej informacji o dodatkowych gigabajtach i zniżkach dla klientów Plusa można znaleźć w regulaminach poszczególnych promocji.