Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Pomagamy

20 paź 2017 | 00:00

MKS Ślepsk Suwałki włączył się do akcji ratowania Lotos Trefl Gdańsk.

MKS Ślepsk Suwałki włączył się do akcji ratowania Lotos Trefl Gdańsk.

Do inauguracji rozgrywek Plus Ligi pozostało kilkanaście dni. Zaprzyjaźniony ze Ślepskiem klub Lotos Trefl Gdańsk, w którym grali bądź pracowali Wojciech Winnik, Dima Skoryy, Piotr Poskrobko, a kilku innych zawodników z Gdańska na wypożyczenie trafiało do Suwałk, po wycofaniu się sponsora tytularnego Lotosu, przeżywa problemy finansowe.
Władze gdańskiego klubu w akcji crowfundingowej „doLEWamy do pełna”, zbierają środki na start w nowym sezonie. Chce im pomóc także Ślepsk Suwałki.

– Apelujemy do naszych kibiców o wsparcie naszych Przyjaciół z Gdańska, dołóżmy swoją cegiełkę do tego aby nasi Przyjaciele dalej grali w Plus Lidze, odnosili w niej sukcesy, szkolili młodzież. Działacze gdańskiego klubu wpierali nas, teraz my odwdzięczmy się im tym samym. Weźmy udział w akcji „doLEWamy do pełna”, której celem jest zebranie środków finansowych pozwalających Treflowi wystartować w rozgrywkach Plus Ligi w sezonie 2017/18. Zróbmy zatem to, co w takiej sytuacji powinien uczynić przyjaciel, prawdziwy przyjaciel, którego, jak mówi polskie przysłowie, poznaje się w biedzie – mówi Wojciech Winnik, były zawodnik Trefla, dziś prezes Ślepska.

Więcej o akcji https://fans4club.com/project-dolewamy