Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Ponad milion złotych wsparcia dla Ślepska Malow Suwałki

17 wrz 2022 | 00:00

Przekazanie czeku na kwotę ponad 1 miliona złotych na rzecz Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki odbyło się wczoraj (16.09) w czasie XIII Memoriału Józefa Gajewskiego. W towarzyskim turnieju rywalizowały cztery zespoły PlusLigi: Cerrad Enea Czarni Radom, Indykpol AZS Olsztyn, Trefl Gdańsk oraz Ślepsk Malow Suwałki.

Symboliczny czek przekazali włodarzom klubu Artur Kosicki, marszałek województwa podlaskiego oraz Paweł Wnukowski, radny wojewódzki. Marszałek podkreślił mocne zaangażowanie zarządu województwa w inicjatywy sportowe. Od początku kadencji, w ciągu niespełna czterech lat, przeznaczył na ten cel blisko 30 milionów złotych. Dwudniowy XIII Memoriał Józefa Gajewskiego był świetną okazją do przekazania kolejnego czeku.

– Ten symboliczny czek chcę przekazać na ręce pana prezesa i powiedzieć, że jesteśmy ze Ślepskiem Malow Suwałki na dobre i na złe. Wasz klub godnie reprezentuje województwo podlaskie, zdobywając osiągnięcia i utrzymując się w PlusLidze, dlatego zasługuje na wsparcie. Jesteście wizytówką naszego regionu, a wasze sukcesy to dla niego niezwykła promocja – mówił Artur Kosicki, marszałek województwa podlaskiego.

Dziękujemy zarządowi województwa podlaskiego za wsparcie! #RazemMożemyWięcej