Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki
fot. Artur Kijewski

Potwierdzony termin meczu z AZS

15 lis 2022 | 10:04

Poznaliśmy dokładny termin meczu 12. kolejki PlusLigi, w której siatkarze Ślepska Malow Suwałki zagrają w Iławie z Indykpolem AZS Olsztyn. Będzie to drugie starcie obu ekip w iławskiej hali, do której olsztynianie przenieśli się z uwagi na remont legendarnej "Uranii".

Biało-niebiescy zmierzą się z podopiecznymi Javiera Webera 28 listopada o godzinie 17:30. Będzie to doskonała okazja do kibicowania suwalczanom na żywo. Wyjazd do Iławy jest bowiem jedną z najkrótszych w kalendarzu podróży Ślepska Malow Suwałki. Warto przypomnieć, że w sezonie 2021/2022 nasi siatkarze mogli liczyć na głośne wsparcie Klubu Kibica MKS Ślepsk Malow Suwałki, który będzie dopingował swoich ulubieńców również i w tym roku. Wszelkie informacje dotyczące wyjazdów na mecze PlusLigi dostepne są pod numerem 883729604.

Kilka dni wcześniej, bo 24 listopada, do Suwałk przyjedzie natomiast Jastrzębski Węgiel, aktualny wicemistrz Polski i lider PlusLigi. Sprzedaż biletów na to spotkanie rozpocznie się 18 listopada o godzinie 17:00. 

Wejściówki będą dostępne na stronie: https://bilety.slepsksuwalki.pl